Zaginęła 15-letnia Nikola [KOMUNIKAT POLICJI]

Redaktor | 11 paź 17:15 Policjanci z Fordonu prowadzą poszukiwania 15-latki, która w czerwcu (27 czerwca 2019 r.) oddaliła się z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną. Funkcjonariusze w tej sprawie ustalają świadków mogących przyczynić się do odnalezienia nieletniej.

Połmaraton Bydgoski – będą zmiany w komunikacji

Redaktor | 11 paź 15:00 W niedzielę (13 października) odbędą się 7. Półmaraton Bydgoski oraz towarzyszący mu bieg na 5 kilometrów. Trasa wytyczona została m.in. wzdłuż ulicy Gdańskiej, której część zostanie wyłączona z ruchu tramwajowego i autobusowego.

Zaginął młody mężczyzna. Policja prosi o pomoc

Redaktor | 11 paź 12:12 Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu poszukują zaginionego 31-letniego grudziądzanina. Mężczyzna utrzymywał z rodziną stały telefoniczny kontakt, który nagle się urwał.

Jesień staje się coraz cieplejsza [POGODA]

Redaktor | 11 paź 06:19 Północna część Europy będzie w zasięgu rozległego niżu „Quentino”, którego ośrodek znajduje się w rejonie Szetlandów. W południowej Europie pogodę kształtuje wyż „Lisbeth”

Zamach na prezydenta Bruskiego. Tym razem zażalenie na umorzenie

Redaktor | 10 paź 21:16 Prezydent Rafał Bruski żali się, że prokuratura umorzyła śledztwo w sprawie maila, w którym odczytał groźbę utraty życia. Wcześniej informował, że ktoś wkręcił trzy śruby w oponę auta, którym jeździł. Sprawę też umorzono. Bez echa.

Gruszka osiadł na Glinkach. Podpisał nowy kontrakt

Redaktor | 10 paź 20:22 Piotr Gruszka podpisał dwuletni kontrakt z Chemikiem Bydgoszcz. Tym samym będzie pełnił funkcję trenera pierwszego zespołu i dyrektora Akademii Piłkarskiej co najmniej do końca czerwca 2021 roku.

Radni PO i SLD nie chcą debaty przed wyborami. Zerwą sesję

Redaktor | 10 paź 19:10 Na sesji Rady Miasta 11 października złożymy wniosek o przerwę – informują radni Koalicji Obywatelskiej (PO z tzw. przystawkami) i Sojuszu Lewicy Demokratycznej w liście do przewodniczących Rad Osiedli. A piątkowa debata miała dotyczyć m.in. ograniczeń w funkcjonowaniu.