Jest słonecznie, ale nadchodzi front [POGODA]

Redaktor | 17 sie 07:43 Na północ od wysp Brytyjskich wciąż znajduje się głęboki niż „Bernd” ze swoim systemem frontów atmosferycznych. Jeden z tych frontów dotrze do Polski w ciągu najbliższej doby i przyniesie zachmurzenie, które towarzyszyć nam będzie aż do poniedziałku, a może nawet dłużej. Front, przemieszczając się po nagrzanym podłożu nie przyniesie wielkich zmian temperatury, a...

Polski półfinał w turnieju tenisowym

Redaktor | 17 sie 07:22 Jan Zieliński oraz Daniel Michalski solidarnie wygrali swoje piątkowe (16 sierpnia) mecze i zameldowali się w półfinale turnieju Bydgoszcz Solano Centrum Cup, rozgrywanym na kortach przy ul. Nowotoruńskiej 8. Obaj zawodnicy znajdują się w tej samej połowie drabinki, a to oznacza, że w sobotę stoczą między sobą pojedynek o miejsce w finale.

Porzucili ofiarę wypadku i zbiegli. Trafili za kraty

Redaktor | 16 sie 18:10 Sąd aresztował w czwartek (15 sierpnia) dwóch mężczyzn, sprawcę śmiertelnego wypadku oraz pasażera, którzy będąc w stanie nietrzeźwości uciekli z miejsca zdarzenia, a ofiarę wyciągnęli z auta i porzucili na polu. Pasażerka auta znaleziona została kilkaset metrów od miejsca zdarzenia. Niestety, już nie żyła.