Pochmurno i chłodno [POGODA]

Redaktor | 11 lip 08:16 Nad Polską od zachodu rozbuduje się klin wyżowy. Zacznie napływać chłodne powietrze polarno-morskie.

Bóg naszych ojców i dziś jest nad nami...

Redaktor | 10 lip 21:29 Rzekł tedy Pan: „Krzyk na Sodomę i Gomorę wzmógł się, a grzech ich stał się zbyt ciężki. Zstąpię i obaczę, czy według krzyku, który mię doszedł, uczynków swych się dopuścili, czy też nie tak jest, abym wiedział”.

Jak rozliczyć swój PIT on-line?

Redaktor | 10 lip 16:00 Dla każdego pracownika okres kwietniowy jest niezwykle istotny, ponieważ do końca kwietnia mamy obowiązek rozliczyć się z fiskusem. Możemy w większości przypadków liczyć na zwrot podatku, który zasili nasz domowy budżet. Nasz pracodawca dostarcza nam PIT-11, który stanowi podstawę do dalszych rozliczeń. Zwykle chcemy to zrobić szybko i sprawnie. Okazuje się, że możliwe jest...

Ciągle pada [POGODA]

Redaktor | 10 lip 06:20 Pogodę kształtują aktualnie niże z frontami atmosferycznymi. Jesteśmy w zasięgu niżu znad północnych Niemiec i Pomorza zachodniego, w strefie frontu atmosferycznego. Południowa część Polski znajdzie się w ciepłym wycinku tego niżu, u nas jednak nadal będzie dość chłodno jak na lipiec.

Lipcowy chłód trwa [POGODA]

Redaktor | 9 lip 06:54 Będziemy nadal w zasięgu płytkiej zatoki niżowej, w strefie chłodnego frontu atmosferycznego. Wciąż napływać będzie dość chłodne powietrze polarne morskie.