Wiatr wreszcie osłabnie [POGODA]

Redaktor | 13 lut 06:16 Polska dostanie się w zasięg klina wyżu znad Bułgarii i Turcji. Będziemy w chłodnym powietrzu polarnym morskim, ale nad zachód kraju, z południowego zachodu, zacznie napływać nieco cieplejsza masa powietrza.

Abby Johnson: W łonach matek są dzieci, od samego momentu poczęcia

Redaktor | 12 lut 23:43 Nie możemy iść na kompromis, gdy chodzi o niewinne życie, o życie. Cała idea bycia „za wyborem” opiera się na kłamstwie – mówiła w Bydgoszczy Abby Johnson. Była dyrektorka kliniki aborcyjnej, bohaterka filmu „Nieplanowane”, od naszego miasta rozpoczęła swoją wizytę w Polsce.

Tragiczny wypadek na ul. Powstańców Warszawy

Redaktor | 12 lut 12:23 Dziś, około godziny 10:40 dyżurny bydgoskiej komendy otrzymał zgłoszenie o poważnej kolizji, która miała miejsce w Bydgoszczy. 69-letnia kobieta w wyniku poniesionych obrażeń poniosła śmierć na miejscu, kierowca w stanie ciężkim jest w szpitalu.

Sabina ustąpiła [POGODA]

Redaktor | 12 lut 06:05 Pozostaniemy jeszcze kilka dni w chłodnej masie powietrza polarnego morskiego napływającego z zachodu.

Nadal wieje i pada [POGODA]

Redaktor | 11 lut 06:10 Przeważający obszar Europy będzie nadal pod wpływem rozległego niżu z rejonu oceanu Arktycznego i to on jest przyczyną silnego wiatru, który towarzyszy nam od półtorej doby. Dziś nad Poską, z zachodu na wschód, przemieszczał się będzie wtórny chłodny front atmosferyczny. Z zachodu zacznie napływać chłodniejsza masa powietrza polarnego morskiego. Nadal, aż do czwartku, wiatr...

Enea trzeci sezon będzie mecenasem Filharmonii Pomorskiej

Redaktor | 10 lut 16:06 Biznes i kultura muszą się łączyć, żeby dawać efekty w postaci znakomitych koncertów – mówi Cezary Nelkowski, zastępca dyrektora Filharmonii Pomorskiej. W poniedziałek (10 lutego) ogłoszono, że spółka Enea będzie wspierać instytucję także w 2020 roku.