Roztańczyli Wyspę Młyńską [MEGAGALERIA ZDJĘĆ]

Redaktor | 14 lip 11:04 Lato z Zumba Fitness, Festiwal Food Trucków, seans pod gołym niebem, konkursy i wspaniała zabawa - na Wsypie Młyńskiej w ten weekend (13 i 14 lipca) odbywa się kolejna odsłona Kolacji na Wyspie.

Upały jeszcze wrócą [POGODA]

Redaktor | 14 lip 08:33 Można już z dużym prawdopodobieństwem przewidywać powrót upalnego lata za około tydzień. Stanie się tak, ponieważ powstanie wyż nad wschodnią Europą i niż nad Wyspami Brytyjskimi.

SztukaTeria nabiera rozpędu. Teraz Kantorowski [ZDJĘCIA]

Jacek Kargól | 14 lip 02:16 Po udanej inauguracji działalności galerii w kwietniu, SztukaTeria zaprosiła w piątek (12 lipca) na indywidualną wystawę Tomasza Kantorowskiego, młodego artysty z Warszawy. Wernisaż przyciągnął wielu odbiorców sztuki spragnionych kolejnych wrażeń. W planach są wystawy nawet co miesiąc.

Mieszkańcy Mąkowarska wzięli sprawy w swoje ręce [ZDJĘCIA]

Redaktor | 13 lip 18:56 Społecznicy uporządkowali skwer przy głównym skrzyżowaniu, na którym znajduje się obelisk 700-lecia zakupu Mąkowarska przez Cystersów. Wsparł ich burmistrz Koronowa. Patryk Mikołajewski przekazał ławki i sam pomagał przy ich montażu.

Ogień w Pesie. Palił się śmietnik

Redaktor | 13 lip 16:45 Przed południem w sobotę (13 lipca) zaniepokojeni widokiem ognia na terenie bydgoskiej Pesy Internauci zaczęli zadawać pytania co się tam pali?

Niedziela z historią w centrum miasta [ZAPROSZENIE]

Redaktor | 13 lip 15:20 W najbliższą niedzielę (14 lipca) przypada kolejna odsłona tzw. handlowej niedzieli w Śródmieściu i na Starym Mieście. Dla mieszkańców i turystów przygotowano wiele atrakcji m.in. RetroŚniadanie, unikatowe zdjęcia starej Bydgoszczy w 3D, retro sesję fotograficzną.