Kota ocaliła, ale auto się przewróciło

Redaktor | 14 sie 17:45 Do poważnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło dzisiejszego ranka (14 sierpnia) w miejscowości Szymkowo. Kierująca seatem, chcąc ominąć kota, zjechała na pobocze, po czym straciła panowanie nad pojazdem, w skutek czego auto wywróciło się do rowu.

Sprawca śmiertelnego wypadku poszukiwany listem gończym

Redaktor | 14 sie 15:33 Bydgoscy policjanci ustalili personalia kierowcy, który spowodował śmiertelny wypadek w miejscowości Chrośna, oraz towarzyszącej mu kobiety. Prokurator wydał za nimi listy gończe. Funkcjonariusze dodają, że zatrzymanie poszukiwanych to kwestia czasu i proszą o kontakt osoby, które znają ich miejsce pobytu.

Przez nią seniorzy tracili oszczędności. Oszustka złapana

Redaktor | 14 sie 11:33 Na trzy miesiące do aresztu trafiła 38-latka, która w oszustwach na wnuczka odgrywała rolę tzw. odbieraka. Kobieta wpadła na gorącym uczynku, po tym jak odebrała pieniądze i kosztowności od starszej pani, która uwierzyła w zmyśloną historię. Podejrzanej grozi do ośmiu lat więzienia.

Niespodziewane zakończenie wspaniałego koncertu. Marta Szefke Groove Band

Jacek Kargól | 14 sie 10:13 W poprzednią środę (7 sierpnia) pokład barki Lemara stał się sceną i widownią koncertu, w którym popis swoich możliwości wokalnych dała Marta Szefke, a kunszt muzyczny zaprezentowali też jej przyjaciele z zespołu Marta Szefke Groove Band. Występ odbył się w ramach projektu Linia Ukraińska.