Zaginęła 33-latka [KOMUNIKAT]

Redaktor | 7 lut 09:36 Komisariat Policji Bydgoszcz Śródmieście poszukuje Żanety Krzemińskiej (lat 33), która 30 stycznia 2020 r. wyszła z domu przy ul. Jaworowej w Bydgoszczy, mówiąc, że razem ze znajomym jedzie do Niemiec. Do chwili obecnej nie wróciła do miejsca zamieszkania.

O włos od tragedii. W mieszkaniu dym i czad

Redaktor | 7 lut 08:59 Obecność tlenku węgla w jednym z budynków przy ul. Gdańskiej w sobotę (1 lutego) wykrył patrol straży miejskiej, wezwany przez zaniepokojoną zadymieniem kobietę. Okazało się, że w budynku nie zrobiono przeglądu kominiarskiego, a ponadto palono śmieciami.

Chłodny uścisk Qendresy [POGODA]

Redaktor | 7 lut 04:46 Z północnego wschodu na południowy zachód przemieści się płytka zatoka z chłodnym frontem atmosferycznym, za którym zacznie napływać chłodne powietrze pochodzenia arktycznego.

Frank próbuje zablokować cyrkulację [POGODA]

Redaktor | 6 lut 07:31 Na północ od Europy, oraz na północnym Atlantyku, a więc na obszarze, który jest kluczowy dla rozwoju sytuacji pogodowej, znajdują się dwa wielkie niże. Jeden z nich, „Qandresa”, znajduje się nad północną Rosją i morzem Białym, a drugi, „Ruth”, nad Grenladią i północnym Atlantykiem. Pomiędzy nimi, nad zachodnią i środkową Europą, rozciąga się wyż „Frank”,...

Petra nad Rumunią, a Frank nad Atlantykiem [POGODA]

Redaktor | 4 lut 06:58 Polska znajduje się pod wpływem niżu „Petra” znad Rumunii oraz jego zatoki „Ottilia”, która znajduje się nad Niemcami. Nadal napływa wilgotne powietrze polarne morskie. Dziś czeka nas nieznaczne ochłodzenie, ale od czwartku znów nastąpi wzrost temperatury.

Park na Błoniu dostał nowe życie [ZDJĘCIA]

Redaktor | 3 lut 14:51 Na osiedlu Błonie, w parku między ulicami 16. Pułku Ułanów Wielkopolskich, Waryńskiego i Dmowskiego od kilku tygodni trwały intensywne prace budowlane. Ich efektem jest nowa przestrzeń dla najmłodszych. - Potrzebne będą intensywne patrole policyjne, aby dzieci czuły się bezpiecznie - sugerują mieszkańcy.

Ciągle pada… [POGODA]

Redaktor | 31 sty 06:28 Polska jest pod wpływem zatoki niżu „Mareile” znad morza Norweskiego, a z zachodu na wschód będą przemieszczać się dwa ciepłe fronty atmosferyczne. Napływa coraz cieplejsze powietrze polarne morskie.