Gruszka osiadł na Glinkach. Podpisał nowy kontrakt

Redaktor | 10 paź 20:22 Piotr Gruszka podpisał dwuletni kontrakt z Chemikiem Bydgoszcz. Tym samym będzie pełnił funkcję trenera pierwszego zespołu i dyrektora Akademii Piłkarskiej co najmniej do końca czerwca 2021 roku.

Radni PO i SLD nie chcą debaty przed wyborami. Zerwą sesję

Redaktor | 10 paź 19:10 Na sesji Rady Miasta 11 października złożymy wniosek o przerwę – informują radni Koalicji Obywatelskiej (PO z tzw. przystawkami) i Sojuszu Lewicy Demokratycznej w liście do przewodniczących Rad Osiedli. A piątkowa debata miała dotyczyć m.in. ograniczeń w funkcjonowaniu.

Śmiertelny wypadek w Fordonie. Policja szuka świadków

Redaktor | 10 paź 17:58 Policjanci z bydgoskiej komendy prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło 27 września 2019 r. około godz. 1:11 przy ul. Bora Komorowskiego w Bydgoszczy. Pieszy potrącony przez kierującego fiatem doblo, w wyniku poniesionych obrażeń, zmarł na miejscu.

Klinika Ortopedii Szpitala Biziela otwarta po remoncie

Redaktor | 10 paź 12:54 Ponad 750 m kw. wyremontowanej powierzchni Kliniki Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu z Pododdziałem Reumoortopedii to efekt trwającej modernizacji Szpitala Uniwersyteckiego nr 2. Uroczyste otwarcie Kliniki odbyło się w środę (9 września).