Piasek z Sahary zamiast śniegu

Redaktor | 11 sty 2018 Jeśli zdziwiliście się, że wasz świeżo umyty samochód jest cały w pyle, to wyjaśniamy - nad Bydgoszcz nadciągnęła chmura pyłu z piaskiem z Sahary.

DKF „Niespodzianka” zaprasza [REPERTUAR]

Redaktor | 10 sty 2018 Od stycznia 2018 r. seanse Dyskusyjnego Klubu Filmowego „Niespodzianka” z Pałacu Młodzieży odbywają się w nowoczesnej auli Szkoły Podstawowej nr 9 przy ul. T. Bora-Komorowskiego 2. W każdy czwartek o 19:00 mieszkańcy Fordonu będą mogli obejrzeć świetne filmy.

Montują mostek nad ul. Jatki

Redaktor | 9 sty 2018 Nad ulicą Jatki powstaje nowy mostek. To łącznik między hotelem budowanym u zbiegu ulicy Grodzkiej i Podwale, a wcześniej wybudowaną kamienicą od strony ul. Mostowej. Trwa montaż konstrukcji - podaje oficjalny serwis Bydgoszczy.

Wiele pytań o e-składkę [INFORMACJA ZUS]

Redaktor | 8 sty 2018 Wiele pytań o e-składkę. Już wkrótce pomogą specjalni doradcy płatników składek - informuje Krystyna Michałek, rzecznik ZUS województwa kujawsko-pomorskiego. Tymczasem w ciągu pierwszych kilku dni stycznia pracownicy Centrum Obsługi Telefonicznej ZUS odebrali prawie 5,5 tys. telefonów w sprawie nowego sposobu opłacania składek.

Bardzo zła jakość powietrza [ALERT 23:10]

Redaktor | 7 sty 2018 Normy zanieczyszczenia są przekroczone w Bydgoszczy o kilkaset procent - pokazują w niedzielę (7 stycznia) wieczrem sensory zamontowane w ramach projektu międzynarodowego CitiEnGov.

Pobiegli dla Pawła. Charytatywne zmagania w Myślęcinku [ZDJĘCIA]

Redaktor | 7 sty 2018 14-letni chłopiec od roku choruje na zapalenie poprzeczne rdzenia kręgowego. Paweł wymaga całodobowej opieki i rehabilitacji. W niedzielę (7 stycznia) w biegu charytatywnym dla Pawła z dystansem 5 km zmierzyli się zarówno profesjonalni, jak i amatorscy biegacze z całej Polski oraz miłośnicy nordic walking.

Niech żyje bal [STUDNIÓWKA I LO - CZ.2]

Redaktor | 6 sty 2018 Uczniowie klas maturalnych I Liceum Ogólnokształcącego im. Cypriana Kamila Norwida w Bydgoszczy bawili się w piątek, 5 stycznia, w Operze Nova na tradycyjnej studniówce.

Niech żyje bal [STUDNIÓWKA I LO - CZ.1]

Redaktor | 6 sty 2018 Uczniowie klas maturalnych I Liceum Ogólnokształcącego im. Cypriana Kamila Norwida w Bydgoszczy bawili się w piątek, 5 stycznia, w Operze Nova na tradycyjnej studniówce.