Będą nowe bilety czasowe - krótsze

Redaktor | 16 kwi 08:52 Bydgoszczanie opowiedzieli się za wprowadzeniem krótszych biletów czasowych i pozostawieniem dotychczasowego biletu jednorazowego. Zakończyły się konsultacje społeczne w tej sprawie.

Posprzątają Fordon. Wielka akcja FSM

Redaktor | 14 kwi 13:28 Pracownicy Fordońskiej Spółdzielni Mieszkaniowej wraz ze społecznikami z dzielnicy wyruszą na sprzątanie świata. W piątek (26 kwietnia) rozpocznie się kolejna edycja Akcji Fordon dla Planety.

Piękno Bydgoszczy z drona [WIDEO]

Redaktor | 13 kwi 15:05 Na kanale „Polska z lotu ptaka” na YouTube pojawił się film pt. „Ogrody francuskie - Bydgoszcz”. Wideo przedstawia ujęcia ogrodów francuskich przy Hotelu Wodnik na Miedzyniu.

Rynsztok skorygowany na Starym Rynku

Redaktor | 12 kwi 22:31 Najbardziej problematyczny fragment odwodnienia skorygowany - napisał na Facebooku Maciej Bakalarczyk, menedżer Starego Miasta i Śródmieścia.

Dzieci zaprojektowały kartki wielkanocne [ZDJĘCIA]

Redaktor | 12 kwi 20:41 Bydgoscy uczniowie z pierwszych klas szkół podstawowych wzięli udział w konkursie na zaprojektowanie kartki wielkanocnej z motywem miasta. Najciekawsze prace zostały nagrodzone i zostaną wysłane jako życzenia prezydenta i przewodniczącej Rady Miasta - informuje ratusz.

Kolejne zmiany w ruchu na Wojska Polskiego

Redaktor | 11 kwi 11:12 W nocy z piątku na sobotę (12/13 kwietnia) rozpocznie się kolejny etap prac przy modernizacji węzła Szarych Szeregów. Północna jezdnia ulicy Wojska Polskiego na wysokości pętli przy ul. Magnuszewskiej będzie zamknięta.

Uwaga! Zmiany organizacji ruchu w centrum Bydgoszczy

Redaktor | 10 kwi 21:00 Drogowcy informują, że na czas trwania przygotowań do imprezy biegowej pn. „Bydgoski Bieg Urodzinowy” oraz trwania imprezy wprowadzone zostaną czasowe zmiany organizacji ruchu w centrum miasta.

Nocne utrudnienia na Focha i Grunwaldzkiej [KOMUNIKAT]

Redaktor | 2 kwi 20:46 Zarząd Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej informuje, że w nocy wtorku (2 kiwetnia) na środę (3 kwietnia) oraz ze śrdoy (3 kwietnia) na czwartek (4 kwietnia) będzie przeprowadzana regulacja urządzeń w jezdni ulic: Marszałka Focha i Grunwaldzkiej.