Niespodziewane zakończenie wspaniałego koncertu. Marta Szefke Groove Band

Jacek Kargól | 14 sie 10:13 W poprzednią środę (7 sierpnia) pokład barki Lemara stał się sceną i widownią koncertu, w którym popis swoich możliwości wokalnych dała Marta Szefke, a kunszt muzyczny zaprezentowali też jej przyjaciele z zespołu Marta Szefke Groove Band. Występ odbył się w ramach projektu Linia Ukraińska.

Nad Balatonem będzie popowo i rockowo

Redaktor | 9 sie 14:37 W najbliższą sobotę (10 sierpnia) w ramach letniego cyklu odbędzie się kolejny koncert plenerowy nad Balatonem. Usłyszymy utwory w wykonaniu Anny Hnatowicz z zespołem oraz rockowy BANAU.

Blues w amfiteatrze przy spichrzach. Grało Haze Acoustic Trio

Jacek Kargól | 9 sie 11:57 H.A.T. - Haze Acoustic Trio - frontmani kultowych zespołów z Pabianic - w czwartek 1 sierpnia przyjechali do swoich fanów w Bydgoszczy. Parę godzin spędzonych w podróży nie odebrało energii muzykom. Widzowie podziwiali charyzmatycznego wokalistę i gitarzystę, pełnego pasji harmonijkarza i uzupełniającego przestrzeń dźwięków bębniarza. Występ odbył się w ramach cyklu...

Śpiewacy Opery Nova zebrali laury

Redaktor | 6 sie 20:29 Sławomir Kowalewski i Łukasz Jakubczak zostali laureatami V Ogólnopolskiego Konkursu im. Krystyny Jamroz, który odbył się w Busko-Zdroju. 

Legenda bydgoskiego bluesa na barce Lemara

Jacek Kargól | 5 sie 06:30 Jacek Herzberg ze swoją formacją Doktor Blues wystąpił we wtorek (30 lipca) na kolejnej imprezie z cyklu „Koncerty Nieoczywiste”. Zespół zagrał w nieco zmienionym składzie, bo bez Waldka Knade. Nie miało to wpływu na jakość płynących z barki dźwięków, ponieważ Jacek Herzberg zaprasza do swoich projektów zawsze znakomitych muzyków.

Indivi-Duo gra i śpiewa w kolejnym wydaniu „Koncertów Nieoczywistych”

Jacek Kargól | 28 lip 08:28 Aleja prowadząca z Placu Wolności do Parku Kazimierza Wielkiego stała się w czwartek (25 lipca) salą koncertową dla interesującego projektu muzycznego z pogranicza bluesa, folku i ballady. Na zaproszenie Fundacji „Mandragora” przyjechał do Bydgoszczy zespół Indivi-Duo.