Niebiesko-Czarni na czele rozgrywek amatorów

Redaktor | 20 kwi 14:41 Po trzeciej kolejce rozgrywek ligi szóstek nastąpiły przetasowania w tabeli. Lider Rafmont spadł na czwartą pozycję po minimalnej porażce, a na czoło wspięli się Niebiesko-Czarni, którzy swoje spotkanie rozstrzygnęli w hokejowych rozmiarach 22:3.

Trzy punkty dla Chemika w wyjazdowym meczu w Gnieźnie

Redaktor | 14 kwi 08:08 Zimne i deszczowe sobotnie popołudnie w Gnieźnie dostarczyło nie lada emocji. Co ważne dla bydgoskiego Chemika - dostarczyło też trzech niezwykle cennych punktów. Piłkarze z Glinek wygrali z miejscowym Mieszkiem, kończąc jego imponującą serię meczów ligowych bez porażki na własnym stadionie.

Rozkręca się piłkarska liga szóstek

Redaktor | 10 kwi 09:10 Dwie kolejki zaliczyły drużyny Amatorskiej Ligi Szóstek Piłkarskich „Wyżyny”. W najwyższej klasie rozgrywkowej fatalny start zaliczył zespół Choco, który wyniki rozgrywek może śledzić już tylko w mediach.

Piłkarze Chemika powinni odprawić Bałtyk. Taka logika

Redaktor | 4 kwi 23:01 W sobotnim (6 kwietnia) meczu III ligi piłkarze Chemika Moderatora zmierzą się z Bałtykiem Koszalin.‭ ‬W ostatnich spotkaniach podopiecznych Piotra Gruszki da się zauważyć pewną prawidłowość.‭ ‬Czy zasada zwycięstw i porażek potwierdzi się i tym razem‭?