Piłkarze Chemika powinni odprawić Bałtyk. Taka logika

Redaktor | 4 kwi 23:01 W sobotnim (6 kwietnia) meczu III ligi piłkarze Chemika Moderatora zmierzą się z Bałtykiem Koszalin.‭ ‬W ostatnich spotkaniach podopiecznych Piotra Gruszki da się zauważyć pewną prawidłowość.‭ ‬Czy zasada zwycięstw i porażek potwierdzi się i tym razem‭?

Nocny turniej piłkarski w hali [WYNIKI, ZDJĘCIA]

Redaktor | 22 mar 19:13 W Nocnym Turnieju piłki nożnej wystartowało osiem cierpiących na bezsenność ekip. Rywalizowały one o Puchar Saloniku Piłkarskiego Golden Goal. W zawodach bezdyskusyjne zwycięstwo zanotował zespół PPHU Dach. Za plecami tej ekipy uplasowały się, odpowiednio: Martech i Camel Pizza.

Derby regionu w lidze piłkarek. Zaproszenie

Redaktor | 22 mar 08:16 Piłkarki zapraszają na mecz 13. kolejki I ligi kobiet (grupa północna), w którym KKP Bydgoszcz zmierzy się z Unifreeze Górzno. Bydgoszczanki rundę wiosenną rozpoczęły od okazałego zwycięstwa z Medykiem II Konin 4:1, zaś zespół z Górzna uległ na własnym boisku drużynie Stomilanki Olsztyn 1:3.

Na co stać piłkarzy Chemika? W sobotę mecz z Radunią Stężyca

Redaktor | 21 mar 12:01 Sobotni mecz przeciwko Raduni Stężyca powinien przynieść więcej odpowiedzi na ewentualne pytania o formę Chemika Moderatora Bydgoszcz na początku piłkarskiej wiosny. Dowiemy się na przykład, czy przyzwoita druga połowa rozegrana w miniony weekend w Kołobrzegu to powiew stabilizacji, której efektem powinny być wreszcie cenne trzy punkty.