Piłka Nożna 2 maj 2019 | Redaktor

Piłkarze Chemika Moderatora Bydgoszcz zdobyli punkt w starciu z KKS 1925 Kalisz. Bramkę na wagę remisu 1:1 zdobył w doliczonym czasie gry Dawid Janicki.

Goście objęli prowadzenie w 78. minucie po trafieniu Marcina Lisa.

Wcześniej w 36 minucie bydgoszczanie mieli szansę obiąć prowadzenie. Rzutu karnego nie wykorzystał jednak Wojciech Mielcarek. Z kolei goście w 83. minucie gry mogli podwyższyć na 2:0, ale strzał z „jedenastki” Hberta Antkowiaka wybronił Szymon Więckowicz.

Chemik pośrodowym (1 maja) meczu ma na koncie 21 punktów i zrównał się dorobkim z Gwardią Koszalin. Teraz bydgoszczan czeka wyjazd na spotkanie z liderem tabeli III ligi Lechem II Poznań. Spotkanie zostanie rozegrane w niedzielę (5 maja) o godz. 12.00.

Chemik Moderato Bydgoszcz: Więckowicz - Włosiński, Adamenko, Czajka, Chojnacki - Osiński, Maziarz, Mielcarek, Siekirka, Kot - Kawałek

KKS 1925 Kalisz: Wasiluk - Ślesicki, Gawlik, Żytko, Fiedosewicz - Żebrowski, G. Gonzalez, I. Gonzalez (Radzewicz 47'), Lis - Hordiichuk, Antkowiak

Źródło: Chemik Moderator Bydgoszcz