Piłka Nożna 4 sie 2018 | Redaktor
Nowi zawodnicy Zawiszy Bydgoszcz. Będzie mocny zespół

fot. Zawisza Bydgoszcz

Zawisza Bydgoszcz zaprezentował dziś siedmiu nowych zawodników. Władze klubu wiążą z nimi duże nadzieje.

Do ekipy Zawiszy Bydgoszcz już oficjalnie dołączyło siedmiu nowych zawodników. Oto oni:

Krzysztof Urtnowski urodził się 13 marca 1994 roku. Jest wychowankiem bydgoskiego Zawiszy, w którym przeszedł wszystkie szczeble młodzieżowe. W piłce seniorskiej zadebiutował w IV lidze reprezentując barwy rezerw niebiesko-czarnych. W ostatnich trzech sezonach Krzysztof Urtnowski grał z powodzeniem w IV lidze, gdzie reprezentował Pogoń Mogilno.


 

Jakub Karbowski jest jest wychowankiem Victorii Koronowo. Urodził się 18 stycznia 2002 r. Już od od kilku lat jest zawodnikiem Zawiszy Bydgoszcz. Do tej pory podnosił swoje umiejętności bramkarskie pod czujnym okiem Macieja Kowalskiego. Teraz został włączony do kadry seniorów Zawiszy.


 

Maciej Głuszkowski warca do Zawiszy Bydgoszcz, którego jest wychowankiem. Urodził się 19 marca 1999 roku.  W ostatnim sezonie grał dla Pomorzanina Serock, występując na pozycji środkowego obrońcy.


 

Maksym Tymchenko z Ukrainy jest bardzo utalentowanym bramkarzem. Nowy zawodnik Zawiszy jest wychowankiem Arsenału Kijów. W ostatnim sezonie grał w klubie Desny Pogreby, gdzie został wybrany najlepszym bramkarzem ligi. Urodził się 6 marca 1998 roku.


Urodzony 28 czerwca 2000 roku Nataln Zniszczol jest wychowankiem Unii Janikowo. Przychodzi do Zawiszy na zasadzie transferu definitywnego. Nowy zawodnik Zawiszy występuje na boisku jako boczny obrońca lub boczny pomocnik. 


Patryk Kozłowski urodził się 10 listopada 1997 roku. Jest wychowankiem Startu Radziejów, a w ostatnim sezonie reprezentował barwy Zjednoczonych Piotrków Kujawski. Zawodnik jest młodzieżowym wicemistrzem Polski. Tytuł ten wywalczył, reprezentując kadrę województwa kujawsko-pomorskiego w 2012 roku.


Jakub Witucki jest wychowankiem Pałuczanki Żnin. Urodził się 24 lipca 1992 r. W ostatni sezonie  reprezentował barwy III ligowej Wdy Świecie. Na boisku najczęściej  występuje na pozycji obrońcy jak i środkowego pomocnika. 


Rozgrywki V ligi startują w następny weekend.

Źródło: SP Zawisza Bydgoszcz

 

 

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor