Piłka Nożna 31 maj 2019 | Redaktor

KP Polonia Bydgoszcz po porażce z BKS w środę (29 maja) zwolnił trenera pierwszego zespołu.

Dyskryminacja kobiet w PZPN?

Piłka Nożna 25 maj 09:15

Przemysław Talarek decyzją zarządu klubu przestał pełnić obowiązki trenera drużyny seniorów KP Polonia Bydgoszcz. Na oficjalnym profilu klubu w mediach społecznościowych pojawił się następujący wpis:

„Zmiana na stanowisku trenera seniorów
Po wczorajszym meczu pomiędzy KP Polonia Bydgoszcz a Budowlanym KS Bydgoszcz zebrany w trybie pilnym Zarząd klubu podjął decyzję o zakończeniu współpracy z dotychczasowym trenerem Przemysławem Talarkiem. W najbliższym czasie poznamy nazwisko szkoleniowca, który poprowadzi biało-czerwonych w czterech ostatnich kolejkach ligowych. Trenerowi Talarkowi dziękujemy za wkład włożony w pracę dla naszego klubu i życzymy powodzenia w dalszej realizacji swoich celów.
Drużyna seniorów w najbliższą sobotę uda się do Pakości, gdzie o kolejne punkty ligowe walczyć będzie z miejscową Notecianką.”

Przypomnijmy, że trener Talarek pracował w klubie ze Sportowej od grudnia, a został oficjalnie przedstawiony podczas klubowej wigilii. Niestety, nie spełnił pokładanych w nim nadziei. Klub na cztery mecze przed końcem rozgrywek traci do bezpiecznego miejsca siedem punktów.

Źródło: Polonia1920.pl


Aktualizacja:

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor