Piłka Nożna 25 lis 2017 | Redaktor
Polonia pokonała Lecha Rypin

Grafika Polonia Bydgoszcz/ Facebook KP Polonia Bydgoszcz

Piłkarze Polonii Bydgoszcz wygrali w ostatniej kolejce z Lechem Rypin 2:1 i zakończyli rozgrywki rundy jesiennej IV ligi na trzecim miejscu.

Beniaminek IV ligi wypadł w rozgrywkach bardzo przyzwoicie. Drużyna walczyła twardo i ustępuje w tabeli tylko Chemikowi Bydgoszcz oraz Kujawiance Izbica Kujawska, które walczą o awans do III ligi.

W swoim ostatnim tegorocznym meczu ligowym Poloniści pokonali na boisku przy ul. Słowiańskiego Lecha Rypin 2:1. Ale zaczęło się od straty gola w 61 minucie. Dziewięć minut później Rafał Kubacki doprowadził do wyrównania. A zwycięską bramkę na wagę trzech punków strzelił Jakub Koźbiał w przedostatniej minucie regulaminowego czasu gry.

Faworytem do awansu pozostaje wciąż Chemik Bydgoszcz. O ostatnim meczu czytaj tutaj