Dziś i jutro deszczu nie będzie [POGODA]

Redaktor | 21 kwi 07:19 Utrzymanie się pięknej pogody przez święta, do końca nie było pewne. Wyż skandynawski, który panował przez ponad tydzień nad Europą już się podzielił na dwie części. Jesteśmy na skraju tej zachodniej, która będzie zanikać.

Słońce do świąt niemal pewne [POGODA]

Redaktor | 19 kwi 06:01 Wyż skandynawski jutro i w Wielkanoc zacznie słabnąć. Zmiana typu pogody może nastąpić na początku przyszłego tygodnia. Nie oznacza to jednak ochłodzenia, może się nawet ocieplić. Najgorsze jest jednak to, że glebie potrzebny jest wielodniowy rzęsisty deszcz. A na to — oprócz ewentualnych niewielkich opadów w poniedziałek i wtorek — się nie zanosi.

Wiosna wraca powoli [POGODA]

Redaktor | 16 kwi 06:20 Po bezchmurnej nocy, z temperaturą ujemną (-1,5 stopnia w Bydgoszczy), w ciągu dnia odczuwalny będzie stopniowy wzrost temperatury.

Chociaż zimno, to jednak pięknie... [POGODA]

Redaktor | 15 kwi 06:16 Dzisiejszego poranka mieliśmy znów — zgodnie z ludowym porzekadłem — „trochę zimy” w kwietniu. Temperatura odnotowana przez stację IMGW w Bydgoszczy wyniosła –0,3 stopnia. Zostało wydane ostrzeżenie o przymrozkach dla całego województwa kujawsko-pomorskiego, które obowiązuje do jutra.

W niedzielę będzie trochę cieplej [POGODA]

Redaktor | 13 kwi 08:12 Dziś temperatura maksymalna w Bydgoszczy pozostanie na poziomie +6 stopni. W niedzielę może osiągnąć +10, ale trzeba pamiętać, że silniejszy wiatr sprawi, iż nadal możemy odczuwać dotkliwe zimno.

I po wiośnie... [POGODA]

Redaktor | 10 kwi 05:58 Ciepła i wiosenna pogoda tak szybko się nie powtórzy. Nadeszły dni pochmurne i zimne.

Ostatni ciepły dzień [POGODA]

Redaktor | 8 kwi 06:22 Wiosenna pogoda dziś się skończy. Wieczorem się zachmurzy i wzrośnie prędkość wiatru, a noc przyniesie ochłodzenie