Jaka pogoda na weekend? Sprawdź, czy śnieg się utrzyma

Redaktor | 20 sty 2018 Po czwartkowym przejściu cyklonu w atmosferze uspokoiło się. Jak pisaliśmy, Bydgoszcz miała to szczęście, że była "w oku cyklonu". W południowej części niżu wiatr był znacznie silniejszy i wyrządził wiele szkód. Na południu Polski prędkość huraganu nocą z czwartku na piątek przekraczała miejscami  w porywach 100 km/h.

Nadciąga orkan Fryderyka [POGODA]

Redaktor | 18 sty 2018 IMiGW ostrzega: Prognozuje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 30 km/h do 45 km/h, z porywami do 80 km/h, początkowo z kierunków południowych skręcający na zachodni i północno-zachodni. Jednocześnie będą występowały opady śniegu, które w połączeniu z silnym wiatrem będą miejscami powodowały zawieje i zamiecie śnieżne.

W oku cyklonu [AKTUALIZACJA, PROGNOZA 10:45]

Redaktor | 18 sty 2018 Jest ostrzeżenie Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej przed silnym wiatrem. Dziś wieczorem Bydgoszcz znajdzie się w „oku cyklonu”. To zjawisko spowoduje głęboki niż z zachodu.

Zimno [PROGNOZA 7:00]

Redaktor | 15 sty 2018 Cały czas obowiązuje ostrzeżenie Instytutu Meteorologi i Gospodarki Wodnej o śnieżycy we wtorek. Tymczasem dziś zimno, a czeka nas gwałtowny spadek ciśnienia.

Idzie zima. Łagodna [PROGNOZA AKTUALIZACJA 14:30]

Redaktor | 10 sty 2018 A w Bydgoszczy ta łagodna zima rozpocznie się spadkiem temperatury już dzisiejszej nocy do -4 stopni Celsjusza, jutro w ciągu dnia będzie około zera, i to się utrzyma przez kolejną noc.