Pogoda w Bydgoszczy 29 sie 06:40 | Redaktor
Burzowy koniec lata [POGODA]

Wyż znad zachodniej Rosji nieco słabnie, ale nadal się utrzymuje.

Chłodna (wyborcza) niedziela [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 07:54

Pochmurno i chłodno [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 08:16

Nad południowo-zachodnią i zachodnią Europą mamy klin wyżu Azorskiego. Pozostały obszar kontynentu obejmują swym zasięgiem niże z ośrodkami nad Wyspami Brytyjskimi i Morzem Norweskim. Polska, jak zapowiadaliśmy, dostała się pod wpływ płytkiej zatoki tego niżu, ale nadal napływa gorąca masa powietrza pochodzenia zwrotnikowego. Dopiero od poniedziałku przyjdzie ochłodzenie.

Dziś w Bydgoszczy będzie zachmurzenie umiarkowane lub duże. Możliwe są nadal, zwłaszcza po południu, przelotne opady deszczu oraz burze. Temperatura maksymalna wyniesie od 29 do 31 stopni (wczoraj w Bydgoszczy było 31,8, przedwczoraj 32,7 stopnia). Wiatr będzie słaby lub umiarkowany, z kierunków południowych, po południu zmieni kierunak, najpierw na zachodni, a w nocy na północny.

Jutro pogoda podobna do dzisiejaszej. Nadal przewidywane są przelotne opady deszczu i burze. Temperatura maksymalna około 29 do 30 stopni. Wiatr słaby i umiarkowany już z kierunków północnych.

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 5.53, a zajdzie o 19.44. Dzień będzie trwał 13 godzin i 51 minut.

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor