Pogoda w Bydgoszczy 26 cze 06:25 | Redaktor
Dziś upał, jutro ochłodzenie [POGODA]

Niż „Otto” jest już nad bałtyckimi cieśninami. Jego front ciepły przyniesie dzisiejszy upał, ale zaraz za nim idzie front chłodny — stąd jutrzejsze ochłodzenie.

Rudi, Siro i Tatjana [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 06:24

Za dwa dni ochłodzenie, ale niewielkie [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 06:41

Wczoraj maksymalna temperatura w Bydgoszczy wynosiła 31,6 stopnia. Dziś niewątpliwie w Bydgoszczy będzie upał co najmniej taki sam jak wczoraj. IMGW wydał ostrzeżenie drugiego stopnia dla 13 województw, w tym kujawsko-pomorskiego. Żaden z modeli numerycznych nie potwierdza jednak niektórych wcześniejszych prognoz, jakoby temperatura miała przekroczyć 34 stopnie. 

W Bydgoszczy przewiduje się dziś zachmurzenie małe lub umiarkowane. Temperatura maksymalna wyniesie około 32 – 33 stopnie. Wiatr będzie słaby lub umiarkowany, południowo-zachodni. Charakterystyczna będzie zmiana kiedrunku wiatru po południu i wieczorem na zachodni i północno-zachodni. 

W nocy zachmurzenie będzie umiarkowane i będzie wzrastać do dużego. Temperatura spadnie do około 17 stopni. Wiatr okresami będzie dość silny, północno-zachodni, w porywach do 75 km/h.

Jutro będzie już pochmurno i względnie chłodno. Temperatura maksymalna wyniesie około 23 stopnie. Nastepne dni przyniosą umiarkowany wzrost temperatury, aż do niedzieli, kiedy może ona osiągnąć znów 30 stopni, po czym spodziewać się można kolejnego ochłodzenia. W czwartek i piątek mogą wystąpić przelotne deszcze.

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 4.22, a zajdzie o 21.18. Dzień będzie trwał 16 godzin i 56 minut. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego.

 

 

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor