Pogoda w Bydgoszczy 5 gru 07:09 | Redaktor
Jeden lub dwa pogodne dni [POGODA]

W ciągu ostatnich kilku dni doświadczamy szybko zmieniającej się pogody. Jest to zjawisko charakterystyczne dla okresu przejściowego.

Dziś maksimum temperatury? [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 07:36

Nadal upalnie, ale możliwe będą burze [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 07:58

Wyż „Sarena” odsuwa się nad Węgry i Rumunię oraz nad Morze Czarne. Wciąż wieje wiatr południowo-zachodni, skręcający na południowy, który spowoduje bardzo szybko postępujące, już od rana, od południowej strony w głąb kraju, rozpogodzenia do nieba bezchmurnego. Rozpogodzeniom towarzyszyć będzie ochłodzenie, które juz odczuwamy — rano w Bydgoszczy było -2 stopnie. W ciągu dnia temperatura maksymalna wyniesie około 5 stopni, ale wieczorem szybko spadnie znów poniżej zera.

Taki stan nie utrzyma się długo, ponieważ już w piątek popołudniu zacznie się chmurzyć,  ciśnienie będzie się obniżało na znacznych obszarach, a od północnego zachodu zbliżać się będzie w naszym kierunku zatoka niżowa z frontem chłodnym zamykająca od zachodu teoretycznie ciepły wycinek niżu, który u nas dziś niekoniecznie jest ciepły.

Słońce wzejdzie dziś w Bydgoszczy o 7.44, a zajdzie o 15.32. Dzień będzie trwał 7 godzin i 47 minut.

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor