Pogoda w Bydgoszczy 15 lip 06:47 | Redaktor
Koniec ciepłego epizodu [POGODA]

Od zachodu nasuwa się zatoka niżowa „Yvonne” z frontem atmosferycznym. Z zachodu napływa jeszcze nieco cieplejsze i bardziej wilgotne powietrze polarne morskie. Za frontem czeka nas jednak ochłodzenie.

Gorąco. I tak będzie jeszcze wiele dni [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 07:06

Lato bez większych zmian [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 07:01

Dziś jeszcze będziemy mieli pogodę dnia wczorajszego, zachmurzenie małe i umiarkowane, dopiero wieczorem wzrastające do dużego, aż do wystąpienia przelotnych opadów deszczu. Mogą się zdarzyć też burze. Temperatura maksymalna w ciągu dnia około 25 stopni. Wiatr słaby i umiarkowany, przeważnie z kierunków południowych i zachodnich. Wieczorem, podczas burz porywy wiatru do 70 km/h.

W nocy zachmurzenie umiarkowane i duże, z przelotnymi opadami deszczu i burzami, prognozowana wysokość opadów do 20 mm. Temperatura minimalna około 15 stopni.

Jutro będzie chłodniej, zachmurzenie umiarkowane i duże, przelotne opady deszczu i burze.  Temperatura maksymalna około 20 stopni. Wiatr słaby i umiarkowany, z kierunków zachodnich. 

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 4.41, a zajdzie o 21.06. Dzień będzie trwał 16 godzin i 25 minut. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego.

 

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor