Pogoda w Bydgoszczy 3 gru 06:12 | Redaktor
Koniec ochłodzenia [POGODA]

Polska znajdzie się pod wpływem klina wyżu znad Niemiec. Stopniowo od zachodu zacznie napływać nieco cieplejsze powietrze polarne morskie

Dziś maksimum temperatury? [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 07:36

Nadal upalnie, ale możliwe będą burze [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 07:58

Zanim jednak to nieznaczne ocieplenie odczujemy, musimy uważać na gołoledź. IMGW wydał dla województwa kujawsko pomorskiego ostrzeżenie: „Prognozuje się zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników po opadach deszczu, deszczu ze śniegiem lub mokrego śniegu. Temperatura minimalna około -4°C, temperatura minimalna gruntu około -6°C. Temperatura poniżej 0°C będzie się utrzymywała do godzin przedpołudniowych 3 grudnia”.

Nad zachodnią i centralną Europę dominował będzie wyż „Sarena” znad Niemiec, pozostały obszar kontynentu znajdzie się w zasięgu niżów.

Zachmurzenie ma być dziś w Bydgoszczy umiarkowane i duże, ale z przejaśnieniami i rozpogodzeniami, zwłaszcza rano. Temperatura maksymalna wyniesie około +2 stopnie. Wiatr będzie słaby lub umiarkowany, z kierunków zachodnich.

W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Miejscami wystąpią opady śniegu i deszczu ze śniegiem, od zachodu przechodzące w opady deszczu. Temperatura minimalna wyniesie od -3 do zera stopni. Najniższa będzie w pierwszej części nocy, kiedy wystąpią rozpogodzenia. Wiatr ma być słaby lub umiarkowany, z kierunków zachodnich.

W środę zachmurzenie będzie umiarkowane i duże. Raczej bez opadów. Temperatura maksymalna wyniesie około +3 stopnie. Wiatr nadal słaby i umiarkowany, z kierunków zachodnich.

Słońce wzejdzie dziś w Bydgoszczy o 7.42, a zajdzie o 15.33. Dzień będzie trwał 7 godzin i 51 minut.

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego

 

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor