Pogoda w Bydgoszczy 11 lis 06:03 | Redaktor
Paloma idzie na wschód. A za nim Elvis [POGODA]

Polska będzie w zasięgu wyżu „Paloma” z centrum przemieszczającym się znad Czech nad Ukrainę. Pod koniec dnia, nad północno–zachodnie krańce Polski, zacznie już nasuwać się niż „Elvis” znad wysp Brytyjskich.

Przebłysk lata [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 06:57

Wciąż chłodno, ale od jutra pogodniej [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 05:56

Pozostaniemy w łagodnym powietrzu polarnym morskim.

W Bydgoszczy pogoda podobna będzie dziś do wczorajszej. Przewidywane jest zachmurzenie umiarkowane. Rano lokalnie mogą występować mgły, ograniczające widzialność do 200 metrów, choć o 5.30 na bydgoskim lotnisku widzialność była bardzo dobra. Temperatura maksymalna wyniesie około 6 stopni. Wiatr będzie słaby lub umiarkowany, zachodni lub południowy.

W nocy z poniedziałku na wtorek wzrost zachmurzenia, temperatura minimalna wyniesie około 4 stopnie.  

Jutro już będzie pochmurno — zachmurzenie duże, choć mogą się zdarzyć przejaśnienia. W ciągu dnia, zwłaszcza w jego drugiej części, wystąpią słabe opady deszczu. Będzie nieco chłodniej. Temperatura maksymalna wyniesie około 5 stopni. Wiatr będzie słaby lub umiarkowany, południowy i południowo-wschodni.

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 7.05, a zajdzie o 15.58. Dzień będzie trwał 8 godzin i 53 minuty.

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor