Pogoda w Bydgoszczy 28 lut 2019 | Redaktor
Przedwiośnie jest kapryśne [POGODA]

Niż Yannick przekroczył już granicę fińsko rosyjską i zmierza dalej na wschód.

Dziś maksimum temperatury? [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 07:36

Nadal upalnie, ale możliwe będą burze [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 07:58

Jego front chłodny, który przechodzi właśnie przez nasz region,  przyniesie nieznaczne obniżenie temperatury. Jeszcze o 5.30 było bezchmurne niebo i temperatura wynosiła +3 stopnie. Rano jeszcze początkowo będzie słonecznie, ale dość szybko przyjdzie frontowa strefa zachmurzenia i wzrośnie ono do umiarkowanego lub dużego. 

Nie można wykluczyć słabego przelotnego deszczu, choć nie musi on wystąpić. Temperatura maksymalna w ciągu dnia wyniesie 8 stopni.  Wiatr będzie umiarkowany, okresami porywisty, od 20 do 25 km/h, w porywach 40 km/h, początkowo zachodni, później północno-zachodni. Ciśnienie będzie rosnąć.

Jutro znów wystąpić może zachmurzenie i/lub mgła. Będzie nieco chłodniej - temperatura maksymalna wyniesie jutro około 5 stopni.  W nocy z piątku na sobotę może wystąpić kilkustopniowy mróz, sobota powinna być słoneczna, ale chłodna (około +5 stopni), od niedzieli wrócą temperatury rzędu 10 stopni i więcej, ale w przyszłym tygodniu, zwłaszcza pod jego koniec, znów spodziewać się możemy ochłodzenia, a przede wszystkim zmiany typu pogody.  

Słońce wzejdzie dziś w Bydgoszczy o 6.39, a zajdzie o 17.24. Dzień będzie trwał 10 godzin i 45 minut.

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego.

 

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor