Pogoda w Bydgoszczy 20 lut 2019 | Redaktor
Trochę chłodniej [POGODA]

Europę zachodnią obejmuje wyż z podwójnym centrum. Według modelu GFS wyż ten się rozbuduje na cały kontynent. Jest szansa, że wróci słoneczne przedwiośnie, ale teraz czeka nas co najmniej dwa dni z chmurami i deszczem.

Lato bez większych zmian [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 07:01

Lato wszędzie [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 07:14

Co do temperatury, nasza prognoza sprawdziła się precyzyjnie. Wczoraj między godziną 12 a 15 było w Bydgoszczy ponad 9 stopni, o 19-tej było już tylko +5 i na tym poziomie temperatura utrzymała się do rana (w momencie pisania tej prognozy jest +4,5). Co do deszczu - to padał on dopiero po godzinie 5-tej rano i to bardzo słabo. 

W ciągu dnia w Bydgoszczy bedzie dziś zachmurzenie duże z możliwymi przejaśnieniami. Miejscami taki słaby deszcz może jeszcze padać. Temperatura maksymalna wyniesie do +7 stopni. Wiatr będzie zachodni, umiarkowany i dość silny, porywisty,  do 35 km/h, a w porywach do 50 km/h, po południu słabnący. Ciśnienie będzie rosnąć.

W nocy i jutro przewidywany jest deszcz już intensywny.  Temperatura utrzyma się na niezmienionym poziomie aż do następnej nocy, z czwartku na piątek, kiedy to spadnie poniżej zera.

 Słońce wzejdzie dziś w Bydgoszczy o 6.56, a zajdzie o 17.08. Dzień będzie trwał 10 godzin i 12 minut.

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor