Pogoda w Bydgoszczy 8 paź 06:25 | Redaktor
Trochę cieplej, ale z deszczem [POGODA]

Znajdujemy się jeszcze w zasięgu słabego wyżu znad Węgier, jednak dziś w ciągu dnia wyż ten odsunie się nad Rumunię, a od północnego zachodu nasunie się zapowiadana już zatoka niżu znad północnego Atlantyku. Po południu od zachodu nadejdzie też zokludowany front. Za nim od zachodu stopniowo zacznie napływać nieco cieplejsze powietrze polarno–morskie.

W strefie układu frontów [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 08:17

Wraca ciepło, ale będzie pochmurno [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy 18 paź 06:29

Zachmurzenie będzie dziś w Bydgoszczy początkowo małe (o 5.30 komunikat lotniska podawał „bezchmurne niebo”), ale szybko zacznie wzrastać do dużego. Ta strefa dużego zachmurzenia przemieszczać się będzie z zachodu na wschód, a wraz z nią nadejdą około południa opady deszczu. Padać będzie prawdopodobnie do późnego wieczora. Wiatr rano będzie słaby, potem umiarkowany, południowo-zachodni i południowy. Temperatura maksymalna w Bydgoszczy wyniesie około 12 stopni.

W nocy deszcz osłabnie i w końcu zaniknie. Temperatura minimalna będzie stosunkowo wysoka — około 10 stopni. Wiatr umiarkowany i dość silny, porywisty, południowo zachodni. 

Jutro zachmurzenie będzie duże z większymi przejaśnieniami. Nieco cieplej — do około 14 stopni. Wiatr umiarkowany, południowo-zachodni. Wieczorem i w nocy znowu będzie padać

Słońce wzejdzie dziś w Bydgoszczy o 7.02, a zajdzie o 18.08. Dzień będzie trwał 11 godzin i 6 minut.

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego

 

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor