Pogoda w Bydgoszczy 8 gru 08:33 | Redaktor
Trochę cieplej, bez większych zmian [POGODA]

Europa zachodnia, środkowa i wschodnia jest w zasięgu rozległych układów niżowych znad morza Norweskiego („Rudi”) i półwyspu Kolskiego („Quentin”). Pozostała część kontynentu jest w obszarze podwyższonego ciśnienia rozciągającym się od Azorów po morze Czarne.

Dziś maksimum temperatury? [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 07:36

Nadal upalnie, ale możliwe będą burze [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 07:58

My jesteśmy już w zasięgu tego pierwszego niżu. Z zachodu na wschód przemieszcza się front ciepły i napływać będzie ciepłe powietrze polarne morskie.

Zachmurzenie będzie dziś duże z możliwością większych przejaśnień. Mogą się zdarzyć opady deszczu, temperatura maksymalna wyniesie dziś w Bydgoszczy aż około 8 stopni (najwyższa będzie wieczorem).  Wiatr będzie umiarkowany i dość silny, w porywach do 65 km/h, południowo-zachodni.  

W nocy zachmurzenie na ogół duże, miejscami wystąpią opady deszczu. Temperatura minimalna jutro rano około +3 stopnie.  

W poniedziałek ma być zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Możliwe słabe opady deszczu, temperatura maksymalna około 6 stopni, wiatr wciąż umiarkowany i dość silny, w porywach do 55 km/h, południowo-zachodni. 

Słońce wzejdzie dziś w Bydgoszczy o 7.48, a zajdzie o 15.31. Dzień będzie trwał 7 godzin i 42 minuty.

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor