Pogoda w Bydgoszczy 29 lis 07:16 | Redaktor
W stronę zimy [POGODA]

Znajdujemy się w zasięgu niżu „Niolas” znad południowej Szwecji. Przez Polskę z zachodu na wschód przechodzi front atmosferyczny. Rano w Bydgoszczy było 8 stopni, w ciągu dnia będzie coraz chłodniej.

Manfred panuje [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 04:54

Znów będzie coraz cieplej [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 06:39

Zachmurzenie będzie dziś duże z większymi przejaśnieniami. Mogą się zdarzyć przelotne opady deszczu, wieczorem deszczu ze śniegiem. Temperatura maksymalna przed południem wyniesie od 7 do 9 stopni. Następnie wystąpi stopniowy spadek temperatury do około 4 stopni. Wiatr będzie umiarkowany, miejscami dość silny, 20-30 km/h, południowo–zachodni, wieczorem skręcający na północno–zachodni. Ciśnienie będzie rosnąć.

W nocy temperatura minimalna wyniesie około zera, wiatr będzie umiarkowany, zachodni i północno-zachodni. Wiatr w porywach bedzie miał do 60 km/h. 

Jutro nadal zachmurzenie będzie umiarkowane i duże. Miejscami przelotne opady śniegu, lub  deszczu ze śniegiem. Temperatura maksymalna w Bydgoszczy około 2 stopnie. Wiatr przeważnie umiarkowany, miejscami porywisty, zachodni.

W nocy z poniedziałku na wtorek mozliwy mróz do 5 stopnie. Kto jeszcze tego nie zrobił powienien koniecznie zamknąć wodę w ogrodzie i pochować węże do podlewania.

Słońce wzejdzie dziś w Bydgoszczy o 7.36, a zajdzie o 15.36. Dzień będzie trwał równe 8 godzin.

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor