Pogoda w Bydgoszczy 11 sty 07:38 | Redaktor
W tylnej części odchodzącego niżu [POGODA]

Od północnego zachodu napływać będzie chłodne, „ciężkie” powietrze, które doprowadzi do formowania się wędrownego klina wyżowego wychodzącego z ośrodka wyżowego, wędrującego znad Francji przez południowe Niemcy w stronę Bałkanów.

Poniedziałkowe rozpogodzenie [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 06:00

Yulia jest niebezpieczna [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 08:11

Wraz z przesuwaniem się tego klina na wschód wiatr zmieniać będzie kierunek na południowo zachodni. Spodziewane sa przejaśnienia i rozpogodzenia w niedzielę, ale w poniedziałek znad południowej Skandynawii przez Bałtyk nasuwać się będzie kolejna strefa zachmurzenia frontowego z opadami deszczu.

Dziś w Bydgoszczy przewidywane jest zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Temperatura maksymalnie wyniesie około 5 stopni i wciągu dnia oraz wieczorem i w nocy wykazywać będzie tendencję spadkową, aż do około zera jutro rano. Wiatr będzie umiarkowany, początkowo w porywisty, północno-zachodni i zachodni. 

W nocy z soboty na niedzielę w kraju zachmurzenie przeważnie umiarkowane, w niedzielę w ciągu dnia małe i umiarkowane. Temperatura w ciągu dnia w niedzielę wzrośnie do makymalnie 5 stopni. Wiatr będzie umiarkowany, południowo-zachodni.

Słońce wzejdzie dziś w Bydgoszczy o 7.57, a zajdzie o 15.54. Dzień będzie trwał 7 godzin i 57 minut. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego

 

 

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor