Pogoda w Bydgoszczy 12 lis 06:11 | Redaktor
Wraca deszcz [POGODA]

W trakcie wycofywania się klina wyżowego na wschód zwiększy się różnica ciśnień i co za tym idzie, wzrośnie prędkość wiatru.

Przebłysk lata [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 06:57

Wciąż chłodno, ale od jutra pogodniej [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 05:56

Temperatura będzie podobna jak w poprzednich dniach, maksymalnie 6 do 8 stopni. Deszcz może zacząć słabo padać już od rana, a w godzinach południowych zacznie się robić bardziej intensywny. Opady trwać będą do późnych godzin nocnych, a jutro rano powrócą. padać bedzie znów do wieczora i następnej nocy deszcz zmieni się prawdopodobnie w gwałtowną ulewę, która przyjdzie wraz silniejszym wiatrem północnym. 

Polska znajduje się aktualnie w obszarze, w którym ścierają się ze sobą masy o odmiennych właściwościach w wyniku czego powstają nowe fronty i niże.

Trzeba więc spodziewać się typu pogody, od którego się już odzwyczailiśmy — wielkoskalowych opadów deszczu. W górach i być może na dolnym Śląsku może padać śnieg.

Po tym epizodzie można się spodziewać poprawy pogody i rozpogodzeń. Od wschodu i północy rozbudują się bowiem wyże i można ostrożnie przypuszczać, że w przyszły weekend temperatury znów osiągną kilkanaście stopni. 

Słońce wzejdzie dziś w Bydgoszczy o 7.06, a zajdzie o 15.57. Dzień będzie trwał 8 godzin i 50 minut.

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor