Pogoda w Bydgoszczy 30 lis 08:30 | Redaktor
Za frontem [POGODA]

Zatoka niżu „Nicolas”, która przyniosła nam wczoraj zmianę pogody, przemieściła się już na wschód, na jej miejsce rozbudowuje się od zachodu klin wyżowy „Romy”, związany z wyżem znad Islandii i wysp Brytyjskich. Napływać więc będzie przez najbliższe dni z północnego zachodu chłodne powietrze arktyczne morskie, ale względnie suche.

Dziś maksimum temperatury? [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 07:36

Nadal upalnie, ale możliwe będą burze [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 07:58

Sobota rozpoczęła się w warunkach zbliżonych do zimowych. Temperatura na stacji meteorolicznej w Bydgoszczy wyniosła o godzinie 8.00 minus 1,2 stopnia. Opady deszczu na razie ustały, ciśnienie rośnie. Dzisiaj i jutro, przy umiarkowanym, a po południu dużym zachmurzeniu, będzie chłodniej niż wczoraj. W Bydgoszczy spodziewana jest temperatura maksymalna około 5 stopni, która wieczorem znów spadnie poniżej zera. Osłabnie nieco silny i porywisty wiatr z kierunków zachodnich.

Jutro pogoda podobna do dzisiejszej, ale więcej będzie chmur. Ochłodzenie potrwa do około  4 grudnia, kiedy to ponownie zacznie napływać cieplejsze powietrze z kierunków południowych.

Słońce wzejdzie dziś w Bydgoszczy o 7.37, a zajdzie o 15.35. Dzień będzie trwał 7 godzin i 57 minut.

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor