Pogoda w Bydgoszczy 4 lip 2019 | Redaktor
Zacznie się chmurzyć. Deszcz przyjdzie w piątek [POGODA]

Ogromny, rozciągnięty już na tysiące kilometrów front chłodny „Nasiru” biegnie wzdłuż łuku łączącego Bałkany z Uralem i dochodzi już do wybrzeży morza Czarnego

Dziś maksimum temperatury? [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 07:36

Nadal upalnie, ale możliwe będą burze [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 07:58

Przeważający obszar naszego kontynentu będzie w zasięgu klina wyżu „Winnie” znad Atlantyku, jedynie północna Europa znajdzie się pod wpływem niżów znad Islandii („Pirmin”) i zachodniej Rosji („Nasir”). Ogromny, rozciągnięty już na tysiące kilometrów front chłodny „Nasiru” biegnie wzdłuż łuku łączącego Bałkany z Uralem i dochodzi już do wybrzeży morza Czarnego. My już od trzech dni jesteśmy w chłodnym powietrzu polarnym morskim, w którym rozbudowuje się klin wyżowy znad Atlantyku. Ciśnienie będzie powoli spadać.

Dziś w Bydgoszczy przewidywane jest zachmurzenie małe lub umiarkowane. Temperatura maksymalna wyniesie około 19 stopni. Wiatr będzie słaby lub umiarkowany, zachodni.

W nocy z czwartku na piątek zachmurzenie wzrastać będzie do dużego i zacznie padać deszcz. Temperatura minimalna wyniesie około 12 stopni.

W piątek zachmurzenie będzie umiarkowane i duże, bedą występować przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie około 20 stopni.

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 4.28, a zajdzie o 21.16. Dzień będzie trwał 16 godzin i 48 minut. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor