Oszukali szwajcarską firmę na ponad milion złotych

Redaktor | 1 lip 16:55 Dziesięć lat więzienia grozi mężczyznom, którzy oszukali obywatela Szwajcarii na milion dwieście tysięcy złotych. Uzyskali wpłaty na konto, tytułem kosztów dochodzenia wierzytelności, podrabiając urzędowe pisma.

Poszukiwany w związku z kradzieżą. Wiesz, kto to? [KOMUNIKAT]

Redaktor | 1 lip 12:58 Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Fordon zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciach. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobie mogącej mieć związek ze sprawą, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

Po pijanemu uderzył w drzewo. Był poszukiwany

Redaktor | 30 cze 09:49 Ponad promil alkoholu w organizmie miał 43-letni kierowca volkswagena, który uderzył w drzewo w miejscowości Tama Brodzka. Po zdarzeniu zaczął uciekać do lasu. Został ujęty przez świadków i przekazany policjantom. Jak się okazało, był poszukiwany do odbycia kary więzienia.

Zaginął mieszkaniec Osowej Góry [KOMUNIKAT]

Redaktor | 29 cze 16:34 Policjanci z bydgoskiego Błonia prowadzą poszukiwania 38-latka, który w poprzedni poniedziałek (22 czerwca) wyszedł z domu na osiedlu Osowa Góra i do chwili obecnej nie powrócił. Funkcjonariusze w tej sprawie ustalają świadków mogących się przyczynić do odnalezienia mężczyzny.

Pobili i okradli 15-latka. Zareagował świadek

Redaktor | 25 cze 10:18 Determinacja świadków oraz policjantów doprowadziła do zatrzymania dwóch sprawców rozboju na 15-latku. Sprawcy bijąc go w brzuch i przyciskając do ściany budynku ukradli mu telefon, słuchawki oraz portfel. W środę (24 czerwca) sąd aresztował ich na trzy miesiące.

Oszukiwał metodą „na BLIK-a”. Rozpoznajesz go? [KOMUNIKAT]

Redaktor | 24 cze 16:00 Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Śródmieście zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciach. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobach mogących mieć związek z przestępstwem, proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.