Dziewczynka potrącona na pasach w Szubinie

Redaktor | 6 lis 14:09 Do wypadku na przejściu dla pieszych doszło we wtorek (5 listopada). Potrącona przez samochód osobowy 12-latka z obrażeniami barku i prawej nogi trafiła do szpitala w Bydgoszczy.

Nowe radiowozy dla „drogówki” [ZDJĘCIA]

Redaktor | 6 lis 09:44 Do komend w całym kraju trafią kolejne oznakowane radiowozy, marki Hyundai i30. Za zakup samochodów decyzją Komendy Głównej Policji odpowiadała Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy.

Po tragicznym wypadku pod Chełmnem. Trwa śledztwo

Redaktor | 5 lis 13:19 Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w poniedziałek (4 listopada) w miejscowości Bągart w powiecie chełmińskim. W wyniku uderzenia w drzewo zginęła 53-letnia pasażerka chevroleta.

Sprawca wypadku w Chrośnej zgłosił się na policję

Redaktor | 4 lis 11:14 Po sierpniowym wypadku w miejscowości Chrośna listami gończymi poszukiwane były dwie osoby: kierowca osobówki, który odjechał z miejsca zdarzenia, i towarzysząca mu kobieta. W nocy (4 listopada) sami zgłosili się na policję w Inowrocławiu.

Nie zabijaj - jedź bezpiecznie! [SPOT]

Redaktor | 3 lis 10:58 Z racji wzmożonego ruchu związanego z Uroczystością Wszystkich Świętych i zaduszkami na  drogach spotkać można więcej patroli. Policjanci „drogówki” wspierani są przez mundurowych innych pionów, a także Żandarmerię Wojskową, strażników miejskich i funkcjonariuszy ITD. Akcję „Znicz” wspiera kampania „Nie zabijaj – jedź bezpiecznie!”.

Areszt dla sprawcy wypadku na al. Jana Pawła II

Redaktor | 29 paź 14:14 Policja wyjaśnia okoliczności potrącenia dwóch pieszych, do którego doszło w sobotę (26 października) na al. Jana Pawła II w Bydgoszczy. Sprawca najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

Wiesz, gdzie jest ta kobieta? Policja prosi o pomoc [AKTUALIZACJA]

Redaktor | 29 paź 11:44 Komenda Miejska Policji w Grudziądzu poszukuje Anny Rogowskiej. 35-letnia mieszkanka powiatu grudziądzkiego 28 października między godziną 3.00 a 4.00 rano wyszła z domu z Małego Rudnika z zamiarem udania się do pracy na godzinę 4.00, lecz tam nie dotarła.

Po pożarze w Inowrocławiu: policja zatrzymała jedną osobę

Redaktor | 29 paź 09:49 Inowrocławska policja pod  nadzorem prokuratury ustala okoliczności i przyczyny pożaru, w wyniku którego w poniedziałek (28 października) zginęły cztery osoby. Jeden z mieszkańców kamienicy trafił do aresztu. - Trwają czynności w celu ustalenia, czy mógł mieć jakikolwiek związek z pożarem - informuje asp. szt. Izabella Drobniecka.