Dramatyczny wypadek na obwodnicy Świecia

Redaktor | 30 mar 16:19 Na obwodnicy Świecia doszło w sobotę (30 marca) do wypadku samochodu osobowego z ciężarowym. Jedna osoba została przewieziona do szpitala informuje świecka policja.

Zaginiona [KOMUNIKAT POLICJI]

Redaktor | 30 mar 10:57 Komisariat Policji Bydgoszcz-Szwederowo poszukuje Joanny Jaruszewskiej lat 45, która w dniu 27 marca wyszła z miejsca zamieszkania w Bydgoszczy i do chwili obecnej do niego nie powróciła, ani nie skontaktowała się z rodziną.

Zdewastował autobus, stanie przed sądem

Redaktor | 29 mar 19:48 Kryminalni z bydgoskich Wyżyn zatrzymali 27-latka podejrzanego o dewastację autobusu. Mężczyzna w autobusie nocnym wybił szybę w tylnych drzwiach pojazdu. Straty oszacowano na 1000 złotych. Policjanci wytypowali go na podstawie monitoringu znajdującego się wewnątrz pojazdu. Za zniszczenie mienia grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Ktoś widział wypadek? Policja szuka świadków

Redaktor | 29 mar 16:42 Policjanci z komisariatu w Białych Błotach prowadzą postępowanie w sprawie zdarzenia drogowego z udziałem motocyklisty, zaistniałego w dniu 09 marca 2019 r. około godz. 23:00 w podbydgoskiej Zielonce.

Bydgoscy kryminalni zabezpieczyli marihuanę i grzybki [WIDEO]

Redaktor | 29 mar 13:58 Wydział narkotykowy bydgoskiej komendy zatrzymał kolejną osobę podejrzaną o posiadanie zakazanych środków psychoaktywnych. 25-latek posiadał w domu ponad 100 gram marihuany, a także suszone grzybki najprawdopodobniej halucynogenne. Bydgoszczanin usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków.

Lekcja z psem w bydgoskiej podstawówce [ZDJĘCIA]

Redaktor | 29 mar 06:51 Policjanci z bydgoskiej komendy zajmujący się problematyką nieletnich uczestniczyli wraz z przewodnikiem psa służbowego i jego podopiecznymi w spotkaniu profilaktycznym zorganizowanym dla uczniów klas pierwszych w Szkole Podstawowej nr 9 im. Władysława Jagiełły.

Odpowie za przywłaszczenie bmw wartego 200 tysięcy

Redaktor | 28 mar 18:09 Współpraca nakielskich i bydgoskich kryminalnych zaowocowała zatrzymaniem 36–latka, który w Bydgoszczy przywłaszczył bmw warte 200 tysięcy złotych. Mienie odzyskano, a podejrzany już usłyszał zarzuty. Teraz o jego losie zdecyduje prokurator.

Miał prawie cztery promile i kierował ciężarówką

Redaktor | 27 mar 16:41 Reakcja świadków na nietypową jazdę kierowcy ciężarówki pozwoliła na zatrzymanie przez mundurowych 44-latka, u którego badanie trzeźwości wykazało prawie cztery promile alkoholu w organizmie. Za tak nieodpowiedzialne zachowanie kierującemu może grozić kara dwóch lat pozbawienia wolności i utrata prawa jazdy.

Czyje to torby? Policjanci poszukują właściciela

Redaktor | 26 mar 16:53 Policjanci z komisariatu w Fordonie poszukują właściciela bądź właścicieli dwóch toreb wraz z zawartością odzieży, kluczy i innych przedmiotów. Zostały one znalezione przy lodziarni „Lody Bambino” przy ul. Skarżyńskiego 5 w Bydgoszczy.

Wychłodzenie nadal możliwe. Policja apeluje o czujność

Redaktor | 26 mar 13:58 Policjanci ze Świecia pomogli kobiecie, która cierpiała na zaniki pamięci. Błąkającą się po obrzeżach miasta 80-latkę spotkały w środku nocy inne świecianki. Policja apeluje, by zwracać szczególną uwagę na osoby, które mogą potrzebować pomocy.

Rabował sklepy. Personel terroryzował pistoletem [WIDEO]

Redaktor | 26 mar 07:34 Kryminalni z bydgoskiej komendy namierzyli i zatrzymali parę, która napadała na sklepy monopolowe. 25-latek wchodził do sklepu, terroryzował pistoletem ekspedientkę i zabierał pieniądze. Jego dziewczyna czekała na niego w samochodzie gotowa do ucieczki. Para usłyszała trzy zarzuty rozboju. Do sprawy został zatrzymany też 19-latek podejrzany o udział w jednym z napadów. Sąd...

Przemyt czterech ton narkotyków – w tle włamanie do magazynów pod Toruniem [WIDEO]

Redaktor | 25 mar 08:26 Narkotyki z Hiszpanii trafiały do Wielkiej Brytanii, Niemiec lub przez Polskę do Szwecji i Norwegii. W ten sposób mogli przemycić nawet cztery tony substancji odurzających i środków psychotropowych. Przestępczy proceder zakończyli policjanci CBŚP wspólnie ze służbami z Holandii, Szwecji, Norwegii, pod egidą Europolu - informuje bydgoska policja.