Dwaj po narkotykach, jeden po alkoholu, a każdy za kółkiem

Redaktor | 24 paź 16:30 Trzy osoby prowadzące pod wpływem narkotyków lub alkoholu zatrzymali w środę (23 października) policjanci na terenie Bydgoszczy. - To pokazuje, że kierowcy mają małą świadomość skutków tak nierozważnego zachowania – podkreśla podkom. Lidia Kowalska z Zespołu Prasowego KWP w Bydgoszczy.

Rozpoznajesz tę kobietę? Policja prosi o pomoc

Redaktor | 23 paź 13:43 Policjanci z Grudziądza ustalają tożsamość kobiety, której zwłoki zostały odnalezione w kwietniu w okolicach ulicy Polnej. Policyjne laboratorium kryminalistyczne ustaliło jej prawdopodobny wizerunek. Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu tożsamości, proszone są o kontakt z policją.

Jechał bez prawa jazdy, za to z lewym tytoniem

Redaktor | 17 paź 13:00 Mężczyzna, którego do kontroli zatrzymała bydgoska „drogówka”, miał w samochodzie pięć worków krajanki tytoniowej bez polskich znaków akcyzy. Policjantów próbował przekonać, że przewozi ziemniaki.

Policja wyjaśnia przyczyny tragedii w Nowej Wsi [ZDJĘCIA]

Redaktor | 17 paź 11:00 Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło na drodze  pomiędzy Włocławkiem a Nową Wsią. W wyniku czołowego zderzenia dwóch osobówek jedna z kierujących zginęła na miejscu, druga została zabrana do szpitala.

Kompletnie pijana wiozła dzieci do szkoły

Redaktor | 15 paź 14:05 Do zderzenia dwóch pojazdów doszło w poniedziałek (14 października) rano w Brześciu Kujawskim. Jednym z nich kierowała matka wioząca dzieci do szkoły – jak się okazało, miała ponad dwa promile alkoholu w organizmie. 

Zaginęła 15-letnia Nikola [KOMUNIKAT POLICJI]

Redaktor | 11 paź 17:15 Policjanci z Fordonu prowadzą poszukiwania 15-latki, która w czerwcu (27 czerwca 2019 r.) oddaliła się z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną. Funkcjonariusze w tej sprawie ustalają świadków mogących przyczynić się do odnalezienia nieletniej.

Zaginął młody mężczyzna. Policja prosi o pomoc

Redaktor | 11 paź 12:12 Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu poszukują zaginionego 31-letniego grudziądzanina. Mężczyzna utrzymywał z rodziną stały telefoniczny kontakt, który nagle się urwał.