16-latka zginęła w wypadku w Borucinku

Redaktor | 28 cze 14:06 Do tragicznego wypadku doszło dzisiaj (28 czerwca) na drodze krajowej nr 62. W wyniku zderzenia dwóch aut osobowych śmierć poniosła 16-letnia pasażerka  jednego z nich. Okoliczności wypadku będą ustalać policjanci pod nadzorem prokuratora.

Areszt dla sprawcy wypadku na A-1. Zginęła mała dziewczynka

Redaktor | 27 cze 12:51 Na trzy miesiące do aresztu trafił 35-latek, który we wtorek (25 czerwca) spowodował wypadek ze skutkiem śmiertelnym na autostradzie A-1 w pobliżu Pikutkowa (gmina Brześć Kujawski). Grozi mu kara od sześciu miesięcy do ośmiu lat więzienia.

Policjanci poszukują sprawców kradzieży na Szwederowie [AKTUALIZACJA]

Redaktor | 27 cze 10:30 Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Szwederowo zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osób przedstawionych na zdjęciach i filmie. Wszyscy, którzy je rozpoznają bądź mają informacje o osobach mogących mieć związek z przestępstwem, proszoni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z funcjonariuszami.

Nielegalnie wysyłał leki za granicę

Redaktor | 27 cze 06:16 23-latek z Chełmży nadawał za granicę przesyłki ze środkami leczniczymi, choć nie miał uprawnień do handlu takimi produktami. Kolejną wysyłkę udaremnili mu policjanci. Może trafić za kratki na dwa lata.

Szukają świadków groźnego wypadku [ZDJĘCIA]

Redaktor | 26 cze 20:14 Na drodze krajowej nr 91 doszło we wtorek (25 czerwca) wypadku z udziałem trzech pojazdów. Kierowca volkswagena najpierw zderzył się z autobusem, a następnie z toyotą. 40- letni kierowca volkswagena doznał bardzo poważnych urazów i natychmiast trafił do jednego z toruńskich szpitali. Teraz policjanci apelują do świadków.

Kierowca skody zderzył się z pociągiem

Redaktor | 24 cze 18:36 W Grudziądzu na przejeździe kolejowym przy ul. Narutowicza doszło do groźnego wypadku drogowego, w wyniku którego dwie osoby podróżujące autem i piesza trafili do szpitala.

Jechał autostradą, mając trzy promile

Redaktor | 24 cze 16:21 Policjanci z Aleksandrowa zatrzymali 44-letniego mężczyznę, który jechał autostradą A-1 pod wpływem alkoholu. Przeprowadzone badanie alkomatem wykazało u niego blisko trzy promile.