Śmiertelny wypadek pod Świeciem

Redaktor | 10 cze 10:47 Do tragicznego wypadku doszło 10 czerwca rano na autostradzie A1 w Warlubiu (powiat świecki). W wyniku zderzenia samochodu osobowego z ciężarówką zginęła 34-letnia kobieta.

Ciężarówki zderzyły się w Kamieniu

Redaktor | 9 cze 12:52 Jeden z kierowców trafił do szpitala w wyniku wypadku, do którego doszło doszło w poniedziałek (8 czerwca) w miejscowości Kamień (powiat brodnicki). Czołowo zderzyły się dwie ciężarówki.

Policja poszukuje świadków wykroczeń [KOMUNIKAT]

kp | 8 cze 17:15 Bydgoscy policjanci poszukują świadków siedemnastu zdarzeń, do których doszło na terenie miasta. Między innymi dotyczących wykroczeń kierowców, którzy uszkodzili inne pojazdy i zbiegli z miejsca zdarzenia.

Akcja „Prędkość”. Policja kontroluje drogi

kp | 6 cze 10:29 W czwartek (4 czerwca) bydgoska policja kontrolowała drogi. W ramach akcji „Prędkość” starano się nie tylko egzekwować ograniczenia prędkości, ale również zwracano uwagę na inne wykroczenia i nieprawidłowości, które mają wpływ na bezpieczeństwo użytkowników dróg.

Zaginęła 28-letnia bydgoszczanka

Redaktor | 4 cze 09:14 Komisariat Policji Bydgoszcz-Błonie poszukuje Roksany Romanowskiej. Kobieta 1 czerwca wyszła z miejsca zamieszkania i dotąd do niego nie powróciła ani nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Zderzenie ciężarówki z lokomotywą w Bielawach

Redaktor | 2 cze 13:45 W poniedziałek (1 czerwca) na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w miejscowości Bielawy (gmina Barcin) ciągnik siodłowy z naczepą zderzył się z lokomotywą pociągu. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał.