Przemyt czterech ton narkotyków – w tle włamanie do magazynów pod Toruniem [WIDEO]

Redaktor | 25 mar 08:26 Narkotyki z Hiszpanii trafiały do Wielkiej Brytanii, Niemiec lub przez Polskę do Szwecji i Norwegii. W ten sposób mogli przemycić nawet cztery tony substancji odurzających i środków psychotropowych. Przestępczy proceder zakończyli policjanci CBŚP wspólnie ze służbami z Holandii, Szwecji, Norwegii, pod egidą Europolu - informuje bydgoska policja.

Tragedia na DK10. Nowe fakty

Redaktor | 23 mar 16:51 W zderzeniu samochodu osobowego z ciężarowym śmierć poniosły dwie pasażerki auta osobowego wieku 46 i 75 lat. Do szpitali trafiła 26-letnia kobieta i 2,5 roczne dziecko.

Uwaga kierowcy! Kaskadowy pomiar prędkości

Redaktor | 22 mar 10:22 Dzisiaj w całym kraju policja prowadzi działania kontrolno-prewencyjne pn. „Kaskadowy pomiar prędkości”. Mają one na celu egzekwowanie od kierujących przestrzeganie ograniczeń prędkości.

Policja rozpracowała gang nieletnich złodziei

Redaktor | 21 mar 10:30 12 osób, w tym dziesięcioro nieletnich, odpowie przed sądem za posługiwanie się cudzą kartą płatniczą. Tym samym są podejrzani o dokonanie przestępstwa włamania na konto bankowe. Za kradzież z włamaniem grozi nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Jechał pijany, a do tego zbyt szybko. Zatrzymali go policjanci [WIDEO]

Redaktor | 20 mar 22:03 Pijanego kierowcę zatrzymali w miniony weekend policjanci ruchu drogowego ze Świecia. 37-latek przekroczył prędkość, nie posiadał uprawnień, a na dodatek podróżował z poszukiwanym kolegą. Oprócz mandatu kierowcy grozi kara do dwóch lat pozbawienia wolności. Zdarzenie nagrał wideorejestrator zamontowany w policyjnym radiowozie.

Podejrzani są o zbrodnię vatowską. Grozi im nawet do 25 lat więzienia [WIDEO]

Redaktor | 20 mar 19:44 Z ustaleń funkcjonariuszy CBŚP i kujawsko-pomorskiej Służby Celno-Skarbowej, że w proceder „kupowania kosztów” w celu nielegalnego obniżenia podatku może być zamieszanych nawet 150 firm. Wśród zatrzymanych znajdują się dwie osoby podejrzane o zbrodnie vatowskie, którym grozić może kara pozbawienia wolności nawet do 25 lat.

Zaginął mężczyzna wymagający opieki. Ma problemy z pamięcią

Redaktor | 20 mar 10:12 Komisariat Policji Bydgoszcz Fordon poszukuje Janusza lat 49, zamieszkałego w Fordonie, który we wtorek  (19 marca) ok. 11.50 oddalił się z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej do niego nie powrócił ani nie skontaktował się z rodziną. Poszukiwany wymaga stałej opieki, ma problemy z orientacją w terenie, może mieć zaniki pamięci.

Narkotyki na Bartodziejach. Zrobiłby z nich 70 porcji

Redaktor | 19 mar 11:28 Na najbliższe trzy miesiące do aresztu trafił 22-latek podejrzany o posiadanie znacznych ilości narkotyków. Policjanci zabezpieczyli amfetaminę i marihuanę, z której można by było zrobić ponad 70 porcji narkotyków.

Trzej mężczyźni zatrzymani po śmiertelnej bójce w Toruniu

Redaktor | 18 mar 22:51 Sekcja zwłok zmarłego 44-latka wykazała, że zgon nastąpił w wyniku zatrzymania krążenia – informuje policja. Funkcjonariusze ustalili i zatrzymali trzy osoby związane z tym zdarzeniem. Teraz trwają czynności z ich udziałem.

Po pijaku kierował autem, a wcześniej okradł szkołę [WIDEO]

Redaktor | 18 mar 14:36 Zarzuty kierowania w stanie nietrzeźwości, prowadzenia pojazdu pomimo cofniętych uprawnień, kradzieży paliwa oraz kradzieży butów i odzieży ze szkoły usłyszał mieszkaniec Nakła nad Notecią, którego bydgoscy policjanci zatrzymali bezpośrednio po tym, jak jechał swoim autem pijąc piwo. Prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny.