Śmiertelny wypadek w Fordonie. Policja szuka świadków

Redaktor | 10 paź 17:58 Policjanci z bydgoskiej komendy prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło 27 września 2019 r. około godz. 1:11 przy ul. Bora Komorowskiego w Bydgoszczy. Pieszy potrącony przez kierującego fiatem doblo, w wyniku poniesionych obrażeń, zmarł na miejscu.

Narkotyki wytropili na Wyżynach [ZDJĘCIA, WIDEO]

Redaktor | 9 paź 20:20 Bydgoscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej namierzyli i zatrzymali 27-latka podejrzanego o posiadanie znacznych ilości narkotyków. W jego mieszkaniu funkcjonariusze zabezpieczyli ponad kilogram marihuany, amfetaminę, kokainę, LSD, MDMA, a także tabletki ekstazy. Decyzją sądu został aresztowany na trzy miesiące.

Policja szuka świadków wielu wykroczeń [KOMUNIKAT]

Redaktor | 7 paź 21:21 Potrącił pieszego na przejściu, uderzył w jadący obok pojazd, wymusił na kierującym motorowerem manewr skrętu, uszkodził zaparkowany samochód - to tylko kilka przykładów zdarzeń, których sprawców szukają policjanci.

Znaleźli narkotyki na Okolu [ZDJĘCIA]

Redaktor | 5 paź 10:22 Kryminalni z bydgoskiego wydziału narkotykowego zatrzymali kobietę i mężczyznę podejrzanych o posiadanie znacznej ilości zakazanych środków psychoaktywnych. Policjanci zabezpieczyli u nich w domu między innymi blisko kilogram marihuany. Za to przestępstwo grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Zaginął nastolatek [KOMUNIKAT POLICJI]

Redaktor | 4 paź 21:09 Bydgoskie Centrum Zarządzania Kryzysowego opublikowało wieczorek komunikat: Komisariat Policji Bydgoszcz Szwederowo poszukuje Aleksandra Kolasińskiego lat 17, który w piątek (4 października) około godziny 8.00 wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej do niego nie powrócił, ani nie skontaktował się z rodziną.

Narkotyki, broń i jazda na haju – wpadł w ręce policji

Redaktor | 3 paź 09:17 Patrol z Fordonu zatrzymał 34-latka podejrzanego o prowadzenie pojazdu pod wpływem narkotyków, posiadanie narkotyków oraz nielegalne posiadanie broni. Mężczyzna wpadł podczas rutynowej kontroli. W jego mieszkaniu mundurowi zabezpieczyli narkotyki oraz pistolet.

20-latek zginął w wypadku pod Bydgoszczą

Redaktor | 2 paź 10:26 Do tragicznego wypadku doszło we wtorek (1 października) na drodze krajowej nr 5 w miejscowości Trzeciewiec w powiecie bydgoskim. W wyniku czołowego zderzenia dwóch samochodów kierowca jednego z nich poniósł śmierć na miejscu.