Wyłudzali kredyty na lewe papiery [WIDEO]

Redaktor | 17 mar 15:06 Policjanci Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą KWP w Bydgoszczy uzyskali informację, że na terenie jednego z banków w centrum Bydgoszczy może dochodzić do procederu wyłudzenia kredytów bankowych. Zebrali materiał dowodowy świadczący o możliwym udziale w tym przestępstwie także pracownika banku.

Policyjna kamera wypatrzyła wykroczenia [ZDJĘCIA]

Redaktor | 16 mar 20:09 Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego bydgoskiej komendy obserwowali zachowanie pieszych i kierujących przy ulicy Glinki w Bydgoszczy. Do działań wykorzystali Mobilne Centrum Monitoringu. Policyjne kamery namierzały tych, którzy łamali przepisy ruchu drogowego.

Nastolatki odnalazły się

Redaktor | 15 mar 22:09 Agnieszka i Weronika odnalazły się – informuje starszy aspirant Piotr Duziak z zespołu prasowego KWP w Bydgoszczy.

Zaginęła 14-letnia Weronika

Redaktor | 15 mar 16:41 Komisariat Policji Bydgoszcz Fordon poszukuje Weroniki Ruśniak (lat 14) – informuje Bydgoskie Centrum Zarządzania Kryzysowego.

Zderzenie tramwaju z radiowozem [ZDJĘCIA]

Redaktor | 13 mar 15:44 Na skrzyżowaniu ul. Fordońskiej i Fabrycznej doszło w środę (13 marca) rano do zderzenia tramwaju z policyjnym bmw. Nieoznakowany radiowóz wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle.

Wypadek z udziałem pieszego pod Nakłem

Redaktor | 13 mar 13:19 W Chrząstowie pod Nakłem w środę (13 marca) rano kierowca forda potrącił mężczyznę. 60-latek z obrażeniami trafił do szpitala w Bydgoszczy.

Wywrotka cysterny z paliwem – policja szuka świadków [WIDEO]

Redaktor | 12 mar 15:06 Policjanci poszukują świadków zdarzenia drogowego, w którym doszło do wywrócenia się cysterny z paliwem. Funkcjonariusze dotarli do monitoringu, na którym zarejestrowany jest pojazd oraz kierowca, który przyczynił się do tego zdarzenia. Wszystkich świadków prosimy o kontakt.