„50+ na drodze” - zaproszenie do udziału w programie

Redaktor | 5 kwi 2018 Bydgoscy policjanci zapraszają do udziału w kolejnej edycji programu „50+ na drodze", która odbędzie się w dniach 20-21 kwietnia. W programie wykłady i ćwiczenia praktyczne z zakresu ratownictwa medycznego, zmiany w przepisach ruchu drogowego, a przede wszystkim ćwiczenia praktyczne z doskonalenia techniki jazdy.

Bomba pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie. Alarm wszczął pijany bydgoszczanin.

Redaktor | 5 kwi 2018 Policjanci z bydgoskiego Śródmieścia ustalili i zatrzymali mężczyznę, który poinformował wczoraj (4 kwietnia ) służby o podłożeniu bomby pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie. Bydgoszczanin w chwili zatrzymania miał niemal 3 promile alkoholu w organizmie. Za wywołanie fałszywego alarmu może mu grozić kara do ośmiu lat pozbawienia wolności.

Wpadł z narkotykami. Odpowie przed sądem

Redaktor | 3 kwi 2018 Bydgoscy kryminalni z wydziału narkotykowego namierzyli i zatrzymali 22-latka podejrzanego o posiadanie zakazanych środków psychoaktywnych. Mężczyzna wpadł przed swoim zakładem pracy. Policjanci zabezpieczyli w jego aucie marihuanę oraz amfetaminę. Teraz za swoje postępowanie będzie odpowiadać przed sądem.

Poszukiwana Dorota Kaźmierska [LIST GOŃCZY]

Redaktor | 28 mar 2018 Policjanci Wydziału Kryminalnego KWP w Bydgoszczy prowadzą poszukiwania 43-letniej Doroty Kaźmierskiej, za którą Sąd Okręgowy w Bydgoszczy wydał list gończy. Sąd wyznaczył także nagrodę w wysokości 10.000 złotych za informacje, które pozwolą na zatrzymanie poszukiwanej.

Zaginął Patryk Malicki [KOMUNIKAT]

Redaktor | 23 mar 2018 Policjanci z bydgoskiego Szwederowa prowadzą poszukiwania mężczyzny, który w czwartek (22 marca) pomiędzy godziną 16.00 a 18.00 wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. Funkcjonariusze w tej sprawie ustalają świadków mogących przyczynić się do odnalezienia mężczyzny.

Kryształowe serca w mundurach [GALERIA]

Redaktor | 20 mar 2018 „Kryształowe Serce” jest honorowym wyróżnieniem przyznawanym za wzorową i ofiarną służbę na rzecz mieszkańców. W tym roku po raz pierwszy wyróżnieniem tym uhonorowano policjantów z komend miejskich i powiatowych policji.

Fałszywi policjanci złapani [KOMUNIKAT]

Redaktor | 19 mar 2018 Kryminalni z bydgoskiej komendy zatrzymali dwóch mężczyzn związanych z oszustwami metodą „na policjanta”. Jeden z nich miał przy sobie 10 tysięcy złotych, które tego dnia oszuści wyłudzili od mieszkanki Fordonu.

Okradli go „koledzy”, z którymi pił

Redaktor | 19 mar 2018 Pieniądze, dokumenty, a nawet sweter i kurtka – to wszystko padło łupem w napaści, jakiej dokonali na poznanego w lokalu mężczyznę 26- i 38-latek. Na razie trafili na dwa miesiące do aresztu.