Nielegalna „hurtownia” papierosów zlikwidowana w Śródmieściu

Redaktor | 25 lut 2019 Ponad 22 tysiące sztuk papierosów oraz blisko dwa kilogramy tytoniu bez polskich znaków akcyzy zabezpieczyli policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą z bydgoskiego Śródmieścia. Do sprawy została zatrzymana 56-letnia kobieta, która odpowie za swój czyn z kodeksu karnego skarbowego, gdyż swym działaniem uszczupliła dochody Skarbu Państwa na kwotę ponad 20...

Płonie trawa. Policja ostrzega przed konsekwencjami [WIDEO]

Redaktor | 24 lut 2019 Koronowscy dzielnicowi dokonują sprawdzeń miejsc, w których może dochodzić do wypalania traw. W minionym tygodniu spaleniu uległo około 20 hektarów trawy energetycznej (wysokość ponad dwa metry), a w działaniach udział brało 13 zastępów OSP i PSP.

Dwie ofiary śmiertelne i trzy osoby w szpitalu

Redaktor | 23 lut 2019 Tragiczny bilans piątku (22 lutego) na włocławskich drogach. W wyniku tych zdarzeń drogowych dwie osoby poniosły śmierć, natomiast trzech innych uczestników trafiło z obrażeniami do szpitala.

Kto widział wypadek na Fordońskiej?

Redaktor | 23 lut 2019 Policjanci z komisariatu w bydgoskim Fordonie prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie potrącenia pieszej na przejściu dla pieszych przy ul. Fordońskiej w Bydgoszczy. Prowadzący sprawę proszą o kontakt osoby, które były świadkami zdarzenia.

Komendant miejski policji zakończył służbę

Redaktor | 22 lut 2019 Po 27 latach służby z policyjnym mundurem pożegnał się Komendant Miejski Policji w Bydgoszczy inspektor Sławomir Kosiński. W uroczystości wziął udział między innymi Komendant Wojewódzki Policji w Bydgoszczy, prezydent Bydgoszczy oraz starosta i wicestarosta bydgoski.

Policyjny cios w seksbiznes w Bydgoszczy [WIDEO]

Redaktor | 22 lut 2019 Kryminalni z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy zatrzymali trzy osoby do sprawy czerpania korzyści majątkowych z prostytucji. Podejrzani zrobili z przestępczego procederu stałe źródło dochodu. Od kobiet świadczących usługi seksualne potrafili uzyskać od kilkuset do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Dwie osoby zostały aresztowane.

Śmiertelny wypadek pod Włocławkiem

Redaktor | 22 lut 2019 Do zderzenia volskwagena i ciężarówki doszło w czwartek (21 lutego) na drodze K-62 w Józefowie (gmina Włocławek). W wypadku zginęła 20-letnia kierująca osobówką.

Jazda z kierowcą rajdowym – sprawdź, czy nie dotknął cię „syndrom starego kierowcy”

Redaktor | 22 lut 2019 Bydgoscy policjanci zapraszają do udziału w kolejnej edycji akcji „50+ na drodze", która odbędzie się w dniach 15-16 marca 2019 roku. W planie szkolenia są wykłady i ćwiczenia praktyczne z zakresu ratownictwa medycznego w aspekcie wypadków komunikacyjnych, zmiany w przepisach ruchu drogowego, a przede wszystkim ćwiczenia praktyczne z doskonalenia techniki jazdy.

Z łomem na automat do wymiany kryptowaluty

Redaktor | 21 lut 2019 Do 10 lat więzienia grozi dwóm mieszkańcom Inowrocławia, którzy usiłowali włamać się do urządzenia służącego do wymiany kryptowaluty. Kryminalni namierzyli ich z pomocą monitoringu.

Strzelał do auta? Policja szuka sprawcy [WIDEO]

Redaktor | 20 lut 2019 Policjanci prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie zdarzenia, do którego doszło 23 października 2018 roku około godz. 02.00 na ul. Sienkiewicza w Koronowie. Sprawca nieustalonym narzędziem uszkodził zaparkowany samochód marki Opel Kadett.

Amfetaminę trzymał w kuchni

Redaktor | 20 lut 2019 34-letni mieszkaniec Fordonu odpowie za posiadanie narkotyków. Policjanci z bydgoskiej komendy zatrzymali go w jego mieszkaniu, gdzie zabezpieczyli amfetaminę i marihuanę.

Nożownik zatrzymany. Policja potwierdza [WIDEO]

Redaktor | 19 lut 2019 Kryminalni z bydgoskiej komendy zatrzymali 35-latka, który w niedzielę (17 lutego) ugodził nożem mężczyznę na ul. Parkowej. Zaatakowany zmarł w szpitalu. Sprawca był już znany policjantom.

Nożownik z Parkowej złapany

Redaktor | 18 lut 2019 Mężczyzna śmiertelnie ugodzony nożem w centrum Bydgoszczy to obywatel Ukrainy – podaje na swoim portalu bydgoska „Gazeta Wyborcza”.