Ukradł słodycze i pobił ochroniarza

Redaktor | 16 mar 2018 - Policjanci zatrzymali 18-latka, który ukradł słodycze z jednego z włocławskich marketów, a następnie pobił ochroniarza, który ruszył za nim w pościg. Mundurowi ustalili, że to nie jedyna kradzież, jakiej się dopuścił w ciągu ostatnich tygodni. Za każdym razem jego łupem padały słodycze - informuje policja.

Po nocnej rozróbie trafili do aresztu [ZDJĘCIA]

Redaktor | 13 mar 2018 Na trzy miesiące do aresztu trafili trzej uczestnicy bójki w centrum Bydgoszczy. Taką decyzję podjął sąd po zapoznaniu się z materiałami sprawy. Dodatkowo jeden z nich usłyszał zarzut nielegalnego posiadania pistoletu oraz amunicji. Za udział w bójce grozi do 3 lat pozbawienia wolności. Teraz podejrzani za swoje postępowanie będą odpowiadać przed sądem.

Fałszywe klocki w bydgoskich sklepach [ZDJĘCIA, WIDEO]

Redaktor | 12 mar 2018 Ponad 250 opakowań podrobionych klocków dziecięcych zabezpieczyli policjanci z bydgoskiej komendy. „Podróbki" były dostępne w kilku sklepach na terenie Bydgoszczy. Trwa postępowanie w sprawie naruszenia prawa o własności przemysłowej.

Telemaniak pseudonadawca [WIDEO, ZDJĘCIA]

Redaktor | 12 mar 2018 41-letni mieszkaniec powiatu żnińskiego nielegalnie udostępniał w sieci programy płatnych telewizji cyfrowych. W środę został zatrzymany. W jego mieszkaniu zabezpieczono sprzęt elektroniczny. Teraz grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 3.

Śmiertelny wypadek pod Kruszwicą [ZDJĘCIA]

Redaktor | 12 mar 2018 Policjanci z komisariatu w Kruszwicy, pod nadzorem prokuratury, ustalają okoliczności i przyczyny wypadku, do którego doszło w niedzielę (11 marca) w Chełmcach gmina Kruszwica. Zginął w nim 37-letni mieszkaniec Poznania.

Nocna rozróba w centrum miasta

Redaktor | 11 mar 2018 Jedna osoba w szpitalu, trzy zatrzymane i kilkanaście wylegitymowanych – oto pokłosie nocnej rozróby na ul. Magdzińskiego, do której doszło z soboty na niedzielę.

Jeden telefon uratował wychłodzonego mężczyznę

Redaktor | 9 mar 2018 - Mimo, że duże mrozy już ustąpiły to temperatura na zewnątrz, szczególnie w nocy jest nadal niska. W tym czasie nie zapominajmy, że są osoby, które mogą potrzebować pomocy - zwracają uwagę policjanci.

Płacił kartą nieboszczyka

Redaktor | 8 mar 2018 Fordońscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który przywłaszczył sobie kartę płatniczą nieżyjącego sąsiada, a następnie kilkukrotnie zbliżeniowo płacił nią za zakupy. Teraz 59-latek odpowie za przywłaszczenie dokumentu stwierdzającego prawa majątkowe innej osoby i kilka kradzieży z włamaniem na jej konto.

Narkobiznes. Jaki ojciec taki syn

Redaktor | 5 mar 2018 Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy zatrzymali ojca i syna podejrzanych o posiadanie znacznych ilości narkotyków. Mieszkańcy Solca Kujawskiego posiadali ponad 1,5 kg amfetaminy. Teraz obaj za „rodzinny" interes odpowiedzą przed sądem.

Krew policji [FILM]

Redaktor | 3 mar 2018 Bydgoscy policjanci oddali krew w ramach akcji „spokrewnieni służbą”.

Skatował szczeniaka, ściga go policja [LIST GOŃCZY]

Redaktor | 2 mar 2018 Sprawa skatowanego szczeniaka wstrząsnęła opinią publiczną. Czteromiesięczny pies miał połamaną szczękę, wybite zęby, połamane łapy. Szczeniak stracił dużo krwi. Leczony jest w Bielsko Białej, a w Czechach przeprowadzono operację.

Bezpłatna mammografia na Dzień Kobiet

Redaktor | 2 mar 2018 Bydgoska policja i centrum onkologii zapraszają do bezpłatnego skorzystania z badania mammograficznego w dniach 7-8 marca. Skierowanie nie jest potrzebne.