Oszukiwał metodą „na policjanta”. Teraz trafił do aresztu [WIDEO]

Redaktor | 24 sty 2019 Kryminalni z bydgoskiej komendy zatrzymali mężczyznę podejrzanego o udział w oszustwach. 43-latek zajmował się odbieraniem pieniędzy, oszukując poszkodowanych metodą „na policjanta”. Podejrzany decyzją sądu trafił tymczasowo na trzy miesiące do aresztu. Grozi mu do ośmiu lat więzienia.

Łatwo o tragedię na mrozie. Nie wahaj się, dzwoń!

Redaktor | 24 sty 2019 Czas niskich temperatur jest bardzo niebezpieczny dla osób bezdomnych. Policjanci kontrolują miejsca, gdzie mogą przebywać. - Nie bądźmy obojętni i alarmujmy za każdym razem, kiedy ktoś jest narażony na wychłodzenie - apelują funkcjonariusze.

Z marihuaną złapany podczas odśnieżania

Redaktor | 23 sty 2019 Kryminalni z bydgoskiej komendy zatrzymali 28-latka podejrzanego o posiadania znacznej ilości narkotyków. Policjanci znaleźli przy nim i w jego domu marihuanę, z której można by było zrobić blisko 130 porcji tego narkotyku. Za to przestępstwo grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Groził, miał pistolet gazowy i zapas pocisków z II wojny światowej

Redaktor | 23 sty 2019 Patrol z Solca Kujawskiego zatrzymał 28-latka podejrzanego o nielegalne posiadanie broni palnej oraz groźby karalne. Mężczyzna miał przy sobie pistolet gazowy z załadowaną amunicją. Patrol saperski zabezpieczył blisko 300 składowanych przez niego pocisków i części amunicji z czasów II wojny światowej.

Skradziona skoda prezydent Zabrza odzyskana w Kruszwicy

Redaktor | 22 sty 2019 Nie lada spostrzegawczością wykazali się policjanci z Kruszwicy. Dzięki dzielnicowym udało się odzyskać służbową skodę, którą skradziono w ubiegłym tygodniu prezydent Zabrza, Małgorzacie Mańce-Szulik.

Kto rozpoznaje tych mężczyzn? [KOMUNIKAT POLICJI]

Redaktor | 22 sty 2019 Policjanci z Kutna poszukują sprawców zbiegowiska kibiców, którego uczestnicy dokonali gwałtownego zamachu na osoby i mienie. Do zdarzenia doszło 21 maja 2018 roku na terenie dworca PKP w Kutnie.

Sprawca śmiertelnego potrącenia na pasach trafił do aresztu

Redaktor | 21 sty 2019 Trzy miesiące tymczasowego aresztu zastosował mogileński sąd wobec 33–latka, który w piątek (18 stycznia) śmiertelnie potrącił samochodem na przejściu dla pieszych 87–letniego mieszkańca Mogilna. Sprawcy grozi do ośmiu lat pozbawienia wolności.

Giną piesi. Policjanci apelują o rozwagę

Redaktor | 19 sty 2019 Od początku tego roku na drogach województwa kujawsko-pomorskiego doszło do 46 wypadków drogowych, w których zginęło osiem osób, w tym aż pięciu pieszych – informują policjanci. I przestrzegają: - Zimą warunki atmosferyczne zdecydowanie nie służą bezpieczeństwu w ruchu drogowym, tym bardziej wymagana jest większa ostrożność! Kierujący powinni dostosować prędkość do...

Pieszych i kierowców w Fordonie śledził rejestrator

Redaktor | 18 sty 2019 Policjanci nieoznakowanym radiowozem z wideorejestratorem pojawili się wczoraj (17 stycznia) w rejonie skrzyżowania ulic Twardzickiego i Teski, a następnie na ul. Pelplińskiej w Bydgoszczy.  Ich celem było eliminowanie nieprawidłowych zachowań pieszych oraz kierowców wobec pieszych.

Śmiertelne potrącenie pieszej pod Mogilnem

Redaktor | 18 sty 2019 Mogileńscy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności śmiertelnego potrącenia, do którego doszło wczoraj (17 stycznia) na drodze wojewódzkiej nr 255 niedaleko miejscowości Rzadkwin.

Antysmogowe działania policji. Kontrolowała emisję spalin

Redaktor | 17 sty 2019 Policjanci z bydgoskiej „drogówki” prowadzili wczoraj (16 stycznia) akcję „SMOG”. Na terenie Bydgoszczy i powiatu kontrolowiali samochody, eliminowali z ruchu te niesprawne technicznie, szczególnie emitujące zbyt dużą ilość spalin do atmosfery.

Pobili go, okradli i zostawili nieprzytomnego na brzegu Brdy

Redaktor | 16 sty 2019 Najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie sprawcy rozboju, którzy dotkliwie pobili i okradli bydgoszczanina i pozostawili go na brzegu rzeki. Jego oprawcy zostali ustaleni i zatrzymani przez policjantów z bydgoskich Wyżyn.