Miał domową plantację, trafił do aresztu

Redaktor | 4 sty 2018 Konopie, sprzęt do ich uprawy, a także 100 g suszu roślinnego – wszystko to policjanci znaleźli w środę (3 stycznia) w jednym z mieszkań w centrum Bydgoszczy. O losie 47-latka podejrzanego o uprawę konopi indyjskiej zdecyduje prokurator.

Zatrzymani za atak na biuro poselskie PiS

Redaktor | 4 sty 2018 Nakielscy policjanci wraz z funkcjonariuszami z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy zatrzymali w środę, 3 stycznia 2018 roku, dwie osoby podejrzewane o atak na biuro poselskie Prawa i Sprawiedliwości w Nakle nad Notecią. 34-latek i jego 35-letnia żona usłyszeli już zarzuty i zostaną przesłuchani przez prokuratora.

Policja szuka świadków wypadku [KOMUNIKAT]

Redaktor | 3 sty 2018 Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Bydgoszcz-Północ prowadzi śledztwo w sprawie śmiertelnego wypadku drogowego.

Uwaga! Fajerwerki! [POLICJA OSTRZEGA I RADZI]

Redaktor | 29 gru 2017 Petardy, rakiety, pochodnie, rzymskie ognie są nieodłącznymi elementami sylwestrowej zabawy. Pamiętajmy jednak, aby zakupy były przemyślane - przestrzegają bydgoscy policjanci.

Plaga pijanych kierowców

Redaktor | 28 gru 2017 10 nietrzeźwych kierowców przyłapali policjanci w środowy poranek po Świętach podczas akcji „Trzeźwy kierujący”.

Matka z promilami i małym dzieckiem

Redaktor | 24 gru 2017 Policjanci z bydgoskiego Szwederowa zatrzymali nieodpowiedzialną 24-latkę. Kobieta, mając cztery promile alkoholu w organizmie opiekowała się dwuletnim dzieckiem. Zdarzenie miało miejsce przy ruchliwym skrzyżowaniu. Dzięki świadkom udało się zapobiec tragedii.

Policja apeluje przed świętami

Redaktor | 22 gru 2017 Przed zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia policja apeluje do kierowców o ostrożność i rozwagę na drogach oraz nie wsiadanie za kierownicę pod wpływem alkoholu.

Siódme. Nie kradnij! Choinek też.

Redaktor | 19 gru 2017 Funkcjonariusze policji i Straży Leśnej przestrzegają przed zakupem choinek z niepewnego źródła. Wspólnie kontrolują też lasy wokół Bydgoszczy, w których może dochodzić do nielegalnej wycinki.

Bydgoscy policjanci oddali krew potrzebującym

Redaktor | 17 gru 2017 W akcję Klubu Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża działającego przy Komendzie Miejskiej Policji włączyli się pracownicy i funkcjonariusze z bydgoskiej komendy. Dzięki nim bank krwi zwiększył swoje zasoby o ponad 10 litrów.

Policja ostrzega i radzi

Redaktor | 15 gru 2017 Bydgoska policja przygotowała kilka rad przed świętami. Pamiętając o tych przestrogach, możemy ustrzec się nieprzyjemnych zdarzeń.