Trwają poszukiwania 20-latka z Brodnicy

Redaktor | 3 sty 2019 Policjanci poszukują 20-letniego Adriana Dudka, który 22 grudnia wyszedł z miejsca zamieszkania i dotąd nie nawiązał kontaktu z rodziną. Do policjantów oprócz brodnickich strażaków przyłączyli się również żołnierze z brodnickiej jednostki oraz rodzina i znajomi młodego mężczyzny.

Połaszczyli się na pręty z budowy S-5

Redaktor | 2 sty 2019 Dzielnicowi z komisariatu w Koronowie zatrzymali trzech mężczyzn, którzy z terenu budowy trasy S5 ukradli 24 stalowe pręty, o długości 5 metrów każdy. Łup przewozili na rowerach.

Zaginiony Kuba [KOMUNIKAT POLICJI]

Redaktor | 30 gru 2018 Komisariat Policji Bydgoszcz Fordon poszukuje 15-letniego Jakuba Górskiego zamieszkałego w Fordonie, który w dniu 29 grudnia 2018 r. wyszedł z domu z zamiarem udania się na działkę w miejscowości Solec Kujawski, gdzie jednak nie dotarł i do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania i nie skontaktował się z rodziną.

Staranowała domek letniskowy [ZDJĘCIA]

Redaktor | 29 gru 2018 W miejscowości Budy doszło w sobotę (29 grudnia) w nocy do niezwykłego zdarzenia. Kierująca oplem straciła panowanie nad pojazdem, wypadła z drogi i uderzyła w ścianę doku letniskowego.

Nowy radiowóz dla policjantów z gminy Dobrcz

Redaktor | 29 gru 2018 Wójt Dobrcza Andrzej Berdych przekazał na ręce dzielnicowych kluczyki i dokumenty do nowego radiowozu współfinansowanego przez gminę. Opel Astra będzie służył policjantom z Dobrcza w trakcie służb i umożliwiał szybkie, łatwe dotarcie do mieszkańców.

Śmierć na miejscu po czołowym zderzeniu [ZDJĘCIA]

Redaktor | 28 gru 2018 Policjanci z Aleksandrowa wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku do którego doszło w czwartek (27 grudnia) na drodze krajowej nr 91 w Brudnowie. W wyniku tego zdarzenia zginęła na miejscu 72-letnia kobieta.

Zaginiona. Pomóżcie!

Redaktor | 19 gru 2018 Komisariat Policji Bydgoszcz Fordon poszukuje Gabrieli Faszcza lat 67, która w dniu 19 grudnia 2018 r. około godziny 9:00 wyszła z psem z miejsca zamieszkania w Bydgoszczy na Osiedlu Bohaterów i do chwili obecnej do niego nie powróciła, ani nie skontaktowała się z rodziną.

Nielegalny tytoń i papierosy poszły z dymem [WIDEO]

Redaktor | 14 gru 2018 Pod eskortą policjantów z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy, 5 ton tytoniu i ponad 120 tys. sztuk papierosów spalono... ale w piecu. Funkcjonariusze mogli zniszczyć te nielegalne wyroby po prawomocnych wyrokach skazujących, w których sąd orzekł również zniszczenie dowodów rzeczowych.

Tragiczny wypadek w Mątawach. Nie żyje kobieta

Redaktor | 14 gru 2018 Do śmiertelnego wypadku doszło w czwartek (13 grudnia) na drodze powiatowej w miejscowości Mątawy (pow. świecki). W wyniku uderzenia samochodu osobowego w drzewo zginęła 58-letnia pasażerka.