Wywrotka cysterny z paliwem – policja szuka świadków [WIDEO]

Redaktor | 12 mar 15:06 Policjanci poszukują świadków zdarzenia drogowego, w którym doszło do wywrócenia się cysterny z paliwem. Funkcjonariusze dotarli do monitoringu, na którym zarejestrowany jest pojazd oraz kierowca, który przyczynił się do tego zdarzenia. Wszystkich świadków prosimy o kontakt.

Rowerzysta zginął na miejscu [ZDJĘCIA]

Redaktor | 12 mar 12:11 Policjanci pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają przyczyny wypadku, do którego doszło w miejscowości Głowińsk (gm. Rypin). Kierujący citroenem potrącił rowerzystę, który zginął na miejscu.

Pirat drogowy pędził audi prawie 200km/h [WIDEO]

Redaktor | 11 mar 17:24 Policjanci ze żnińskiej drogówki namierzyli kierowcę pojazdu marki Audi, który ponad dwukrotnie przekroczył dozwoloną prędkość poza obszarem zabudowanym. Funkcjonariusze zarejestrowali wykroczenie policyjnym wideorejestratorem. Mężczyzna został ukarany mandatem karnym.

15-latek z Łochowa odnaleziony

Redaktor | 11 mar 08:59 Policjanci z Komisariatu Policji w Białych Błotach odwołują poszukiwania 15-latka, którego zaginięcie zgłoszono w środę (5 marca).

Pięć osób w szpitalu. Zderzenie trzech pojazdów

Redaktor | 10 mar 09:45 Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego na drodze K-62 w m. Józefowo (gm. Włocławek). W wyniku zderzenia trzech pojazdów osobowych pięciu uczestników trafiło do szpitali.

Zaginął 15-latek z Łochowa [AKTUALIZACJA]

Redaktor | 8 mar 14:11 Policjanci prowadzą poszukiwania 15-latka, który we wtorek (5 marca) wyszedł z domu w Łochowie i dotąd nie wrócił. Funkcjonariusze proszą o pomoc świadków, którzy mają o nim jakiekolwiek informacje.

Zatrzymali podpalacza

Redaktor | 7 mar 18:27 Policjanci ze Świecia zatrzymali mężczyznę podejrzanego o podpalenie stodoły w jednym z gospodarstw w gminie Świekatowo. Jak się okazało to nie jedyne przewinienie 36-latka. Za swoje zachowanie odpowie przed sądem, a do tego czasu musi się stawiać w komendzie na dozór.

Młodzi bydgoszczanie zginęli, ale kto kierował?

Redaktor | 6 mar 18:47 Na tym etapie kategorycznie nie można przesądzić kto kierował – wynika z ustaleń prokuratury rejonowej w Golubiu Dobrzyniu, która bada okoliczności tragicznego wypadku w Pląchotach.

Zaginął. Odnaleziony

Redaktor | 6 mar 15:50 Komenda Miejska Policji w Grudziądzu odwołuje poszukiwania zaginionego w dniu 5 marca 2019 r.

Polewali go benzyną i bili. Są już w areszcie

Redaktor | 6 mar 12:19 Śledztwo w sprawie pozbawienia wolności ze szczególnym udręczeniem ofiary prowadzi Wydział Kryminalny KWP w Bydgoszczy. Podejrzanym grozi kara nie krótsza niż 3 lata więzienia.

Kradzionym piwem się nie nacieszył

Redaktor | 6 mar 11:03 Plany wypicia „darmowego” piwa pokrzyżowała klientowi sklepu policjantka z Inowrocławia. Gdy tylko zauważyła kradzież, zatrzymała sprawcę.