Pogryzł policjanta i trafił za kratki

Redaktor | 15 cze 09:17 Na dwa miesiące do aresztu trafił mężczyzna, który podczas interwencji zaatakował policjantów. Jego kompan za znieważenie funkcjonariuszy został objęty dozorem. Obaj mogą trafić za kraty na kilka lat.

Polfinek będzie mógł nadal uczyć i cieszyć dzieci

Redaktor | 14 cze 12:03 Nowy kostium policyjnego „Polfinka" trafił do bydgoskiej komendy dzięki Bankowi Spółdzielczemu w Koronowie. Policyjna maskotka będzie kolejnym elementem, który uatrakcyjni prowadzone przez policjantów zajęcia z przedszkolakami i uczniami szkół z Bydgoszczy i powiatu bydgoskiego.

Tragiczny wypadek - pijana matka zabiła dwulatka

Redaktor | 14 cze 10:29 Kobieta jechała bez uprawnień, pod wpływem alkoholu. Zamiast zatrzymać się do kontroli, przyspieszyła volkswagenem i doprowadziła do wypadku. W wyniku doznanych obrażeń zmarł dwuletni syn kierującej, a jego trzyletni brat przebywa w szpitalu.

Ponad kilogram marihuany na bydgoskim Błoniu [ZDJĘCIA, WIDEO]

Redaktor | 12 cze 13:55 Bydgoscy policjanci zatrzymali mieszkańca Bydgoszczy, który posiadał w domu narkotyki. Funkcjonariusze zabezpieczyli u niego ponad kilogram marihuany o czarnorynkowej wartości niemal 68  tysięcy złotych, a także sadzonki konopi indyjskich i inne przedmioty związane z przestępczym procederem.

Zdradziły go buty. Poszukiwany został złapany w mieszkaniu

Redaktor | 11 cze 19:15 Na rok do zakładu karnego trafił 54-letni mieszkaniec Nakła po tym. Dzielnicowi nakryli go w jednym z mieszkań na terenie miasta. Mężczyzna był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. Kiedy do drzwi zapukali policjanci, schował się za zasłonami, ale zapomniał ukryć buty, co go zgubiło.

Pijany motocyklista pędził ulicami miasta [WIDEO]

Redaktor | 8 cze 14:14 Policjanci z Grudziądza zatrzymali do kontroli zbyt szybko jadącego motocyklistę. Jak się okazało, mężczyzna prowadzący kawasaki był pijany. Ale to nie są wszystkie grzechy jakie miał na sumieniu 36-latek.