Kobieta zginęła w wypadku pod Aleksandrowem

Redaktor | 30 wrz 18:15 Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w sobotę (28 września) w Łowiczku (powiat aleksandrowski). W jego wyniku zginęła 27-letnia kobieta.

Śmiertelny wypadek w Świętem [ZDJĘCIA]

Redaktor | 30 wrz 15:00 Do tragicznego wypadku doszło na drodze krajowej nr 5, w miejscowości Święte (powiat świecki). W wyniku zderzenia dwóch samochodów zginął 61-letni mężczyzna.

Śmiertelny wypadek na K-15 w Czerniaku. Zginął instruktor

Redaktor | 29 wrz 12:35 Policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Mogilnie wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło na drodze krajowej nr 15 w miejscowości Czerniak. W wyniku zderzenia osobowej toyoty z ciężarowym volvo śmierć na miejscu poniósł 52-letni instruktor nauki jazdy.

Śmiertelne potrącenie w Fordonie

Redaktor | 27 wrz 11:18 Do tragicznego wypadku doszło dziś (27 września) w nocy na ulicy „Bora” Komorowskiego w Bydgoszczy. Kierujący fiatem najechał na mężczyznę leżącego na jezdni. Potrącony zmarł.

Pijany bydgoszczanin ukradł auto, po czym wjechał nim w płot

Redaktor | 26 wrz 17:51 Za kradzież pojazdu, prowadzenie auta w stanie nietrzeźwości i spowodowanie zdarzenia drogowego pod wpływem alkoholu odpowie 64-latek zatrzymany przez nakielskich „patrolowców" w Drążnie. Bydgoszczaninowi grozi kara do pięciu lat pozbawienia wolności.

Wywęszyła narkotyki. Były w tapczanie

Redaktor | 24 wrz 21:17 Do trzech lat więzienia grozi 31-letniemu mieszkańcowi Świecia, który w swoim mieszkaniu posiadał narkotyki. Na ich trop natrafiła Luna - policyjny pies służbowy. Za popełnione przestępstwo mężczyzna odpowie teraz przed sądem.

Policjanci ścigali pijanego 63-latka

Redaktor | 23 wrz 17:44 Policjanci z inowrocławskiej drogówki zatrzymali nietrzeźwego kierowcę, który nie zatrzymał się do kontroli i próbował ucieczki. 63-latek trafił do policyjnego aresztu.