POLICJA 997 19 mar 11:28 | Redaktor
Narkotyki na Bartodziejach. Zrobiłby z nich 70 porcji

fot. Anna Kopeć/materiał ilustracyjny

Na najbliższe trzy miesiące do aresztu trafił 22-latek podejrzany o posiadanie znacznych ilości narkotyków. Policjanci zabezpieczyli amfetaminę i marihuanę, z której można by było zrobić ponad 70 porcji narkotyków.

 Policjanci z bydgoskiego Śródmieścia ustalili, że jeden z mieszkańców centrum miasta może posiadać narkotyki. Typowanego mężczyznę kryminalni namierzyli na osiedlu Bartodzieje.

Zauważyli go na ulicy Głowackiego, wylegitymowali i przeszukali. Okazało się, że 22-latek miał przy sobie foliowe zawiniątko z białym proszkiem. Policjanci pojechali z nim do jego miejsca zamieszkania. Po przeszukaniu pomieszczeń zabezpieczyli woreczek z białym proszkiem oraz porcję zielonego suszu roślinnego.

Wstępne badania narkotesterem wykazały, że to amfetamina oraz marihuana. Łącznie policjanci zabezpieczyli ponad 70 g narkotyków. 22-latek został zatrzymany i dowieziony do policyjnego aresztu.

Śledczy doprowadzili mężczyznę do prokuratury, gdzie oskarżyciel przedstawił mu zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Sąd przychylił się do wniosku prokuratora i aresztował 22-latka na najbliższe trzy miesiące.

źródło: KWP w Bydgoszczy

oprac. red.

 

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor