POLICJA 997 23 paź 13:43 | Redaktor
Rozpoznajesz tę kobietę? Policja prosi o pomoc

Policjanci z Grudziądza ustalają tożsamość kobiety, której zwłoki zostały odnalezione w kwietniu w okolicach ulicy Polnej. Policyjne laboratorium kryminalistyczne ustaliło jej prawdopodobny wizerunek. Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu tożsamości, proszone są o kontakt z policją.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu prowadzą czynności identyfikacyjne mające na celu ustalenie tożsamości kobiety, której zwłoki w stanie znacznego rozkładu zostały odnalezione 18 kwietnia w pobliżu ulicy Polnej w Grudziądzu. W sprawie tej Prokuratura Rejonowa w Grudziądzu przeprowadziła również śledztwo, które jednoznacznie wykluczyło, że do zgonu kobiety mogły przyczynić się osoby trzecie. Jednak jej tożsamość pozostaje nieznana, nikt też nie zgłosił zaginięcia osoby o takim rysopisie.

Policyjne laboratorium kryminalistyczne, na podstawie szczątków kobiety, opracowało jej dwa prawdopodobne wizerunki. Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu jej tożsamości proszone są o kontakt z policjantami z Grudziądza lub pod numerem 112.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor