POLICJA 997 26 cze 20:14 | Redaktor
Szukają świadków groźnego wypadku [ZDJĘCIA]

fot. Policja

Na drodze krajowej nr 91 doszło we wtorek (25 czerwca) wypadku z udziałem trzech pojazdów. Kierowca volkswagena najpierw zderzył się z autobusem, a następnie z toyotą. 40- letni kierowca volkswagena doznał bardzo poważnych urazów i natychmiast trafił do jednego z toruńskich szpitali. Teraz policjanci apelują do świadków.

Do wypadku doszło po  godz. 16:00  w miejscowości Ostaszewo na DK 91. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący pojazdem marki volkswagen jadąc od strony Torunia w kierunku miejscowości Ostaszewo, z nieznanych przyczyn zjechał na lewy pas ruch,  gdzie zderzył się czołowo z prawidłowo jadącym autobusem marki setra. Siła uderzenia była tak duża, że pojazd został wyrzucony na ten sam pas ruchu, którym poruszał się pierwotnie i w wyniku zmiany toru jazdy uderzył w pojazd marki toyota auris.

Kierowca volkswagena  z bardzo poważnymi obrażeniami trafił do jednego z toruńskich szpitali. Policjanci badają dokładne przyczyny tego zdarzenia i proszą wszystkich świadków o osobiste lub telefoniczne zgłaszanie się do Komisariatu Policji w Chełmży ul. Sądowa 2   lub z  (56) 657 19 00,  (56) 641 23 68 lub 23 69.

Źródło i foto: Policja (oprac. red.)

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor