Śmiertelny wypadek pod Nakłem

Redaktor | 14 paź 11:51 Do tragicznego wypadku doszło o godz. 9.44 w miejscowości Mrozowo w powiecie nakielskim. W zderzeniu z samochodem ciężarowym zginął motorowerzysta.

Zaginęła 15-letnia Nikola [KOMUNIKAT POLICJI]

Redaktor | 11 paź 17:15 Policjanci z Fordonu prowadzą poszukiwania 15-latki, która w czerwcu (27 czerwca 2019 r.) oddaliła się z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną. Funkcjonariusze w tej sprawie ustalają świadków mogących przyczynić się do odnalezienia nieletniej.

Zaginął młody mężczyzna. Policja prosi o pomoc

Redaktor | 11 paź 12:12 Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu poszukują zaginionego 31-letniego grudziądzanina. Mężczyzna utrzymywał z rodziną stały telefoniczny kontakt, który nagle się urwał.

Śmiertelny wypadek w Fordonie. Policja szuka świadków

Redaktor | 10 paź 17:58 Policjanci z bydgoskiej komendy prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło 27 września 2019 r. około godz. 1:11 przy ul. Bora Komorowskiego w Bydgoszczy. Pieszy potrącony przez kierującego fiatem doblo, w wyniku poniesionych obrażeń, zmarł na miejscu.

Narkotyki wytropili na Wyżynach [ZDJĘCIA, WIDEO]

Redaktor | 9 paź 20:20 Bydgoscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej namierzyli i zatrzymali 27-latka podejrzanego o posiadanie znacznych ilości narkotyków. W jego mieszkaniu funkcjonariusze zabezpieczyli ponad kilogram marihuany, amfetaminę, kokainę, LSD, MDMA, a także tabletki ekstazy. Decyzją sądu został aresztowany na trzy miesiące.

Policja szuka świadków wielu wykroczeń [KOMUNIKAT]

Redaktor | 7 paź 21:21 Potrącił pieszego na przejściu, uderzył w jadący obok pojazd, wymusił na kierującym motorowerem manewr skrętu, uszkodził zaparkowany samochód - to tylko kilka przykładów zdarzeń, których sprawców szukają policjanci.

Odnaleźli ciało zaginionego grzybiarza [Z OSTATNIEJ CHWILI]

Redaktor | 6 paź 15:12 W lesie niedaleko miejscowości Piecki odnalezione zostało ciało mężczyzny. Niestety, wiele wskazuje na to, że jest to poszukiwany od kilku dni grzybiarz. Policja zdecydowała o zakończeniu akcji poszukiwawczej - informuje serwis Bydgoszcz998.