Wpadł z fajkami bez akcyzy

Redaktor | 30 sty 2018 Policjanci zatrzymali 48-letniego mieszkańca bydgoskich Jachcic, który w samochodzie przewoził papierosy bez akcyzy.

Zginął 14-letni chłopiec [AKTUALIZACJA]

Redaktor | 29 sty 2018 W miejscowości Wieszki powiat nakielski rozbił się samochód osobowy typu bus. Przybyły na miejsce wypadku lekarz, stwierdził zgon 14-letniego chłopca, który siedział za kierowcą.

Alarm w MSWiA [ZDJĘCIA]

Redaktor | 28 sty 2018 Jeśli zobaczyliście wozy strażackie na ul. Markwarta, to uspokajamy. Był alarm w szpitalu MSWiA. Zadziałał monitoring.

Wypadek na placu Poznańskim [ZDJĘCIA]

Redaktor | 28 sty 2018 W niedzielny poranek na placu Poznańskim w Bydgoszczy doszło do groźnie wyglądającego wypadku. W zdarzeniu wzięły uczestniczyły trzy pojazdy. Jedna osoba została poszkodowana.

Przez nielegalny tytoń naraził Skarb Państwa na straty

Redaktor | 27 sty 2018 22,5 kg tytoniu bez znaków akcyzy skarbowej ujawnili we wtorek barcińscy policjanci u mężczyzny z powiatu bydgoskiego. Funkcjonariusze wstępnie oszacowali, że straty Skarbu Państwa z tytułu nieodprowadzonego podatku wyniosły ponad 10 000 zł.

Śmierć w Świętem

Redaktor | 27 sty 2018 Na drodze krajowej w miejscowości Święte (pow. świecki) samochód osobowy wypadł z trasy i uderzył w drzewo. 38-letni kierowca nie żyje. Podróżował sam. Do wypadku doszło dziś, 27 stycznia, rano.

Wypadek! Czołowe zderzenie na moście Kazimierza Wielkiego [ZOBACZ WIDEO]

Redaktor | 26 sty 2018 Na moście Kazimierza Wielkiego doszło do czołowego zderzenia pojazdów. Strażacy rozcinają blachy, aby z jednego z aut wydobyć ranną ofiarę wypadku. Utrudnienia w ruchu. Prawdopodobnie, sprawca był po spożyciu alkoholu. Do zderzenia doszło podczas wyprzedzania w miejscu niedozwolonym.

Kryptonim SMOG [AKCJA POLICJI]

Redaktor | 26 sty 2018 101 zatrzymanych dowodów rejestracyjnych to plon policyjnej akcji „SMOG” na drogach woj. kujawsko-pomorskiego.

Studenci resocjalizacji odwiedzili Komendę Wojewódzką Policji w Bydgoszczy

Redaktor | 26 sty 2018 W środę (24 stycznia) Komendę Wojewódzką Policji w Bydgoszczy odwiedzili studenci pedagogiki resocjalizacyjnej z Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej we Włocławku. Goście mieli okazję dowiedzieć się ważnych rzeczy i poznać zastosowanie nowości technicznych, które pomagają policjantom w pracy.