Za narkotyki trafił do aresztu

Redaktor | 16 kwi 14:13 Śródmiejscy policjanci zatrzymali mężczyznę mającego związek z przestępczością narkotykową. W zajmowanym przez niego mieszkaniu kryminalni zabezpieczyli ponad 240 gramów amfetaminy w różnej postaci, niemal 40 gramów marihuany, 212 tabletek „ekstazy". Bydgoszczanin usłyszał zarzuty dotyczące posiadania znacznej ilości narkotyków. Został aresztowany przez sąd na trzy...

Gang włamywaczy rozpracowany przez bydgoskich policjantów

Redaktor | 12 kwi 09:29 Grupa zajmująca się włamaniami do domów jednorodzinnych została rozpracowana przez policjantów z KWP w Bydgoszczy i Katowicach oraz KMP w Mysłowicach. Dwóch podejrzewanych mieszkańców Warszawy zostało zatrzymanych w stolicy, trzeci jest poszukiwany. Sprawcy mogli włamać się do kilkudziesięciu domów na terenie całego kraju.

Tragiczny wypadek w Mariankach [ZDJĘCIA]

Redaktor | 11 kwi 16:46 Policjanci rypińskiej komendy pod nadzorem prokuratora wyjaśniają przyczyny wypadku, do którego doszło na drodze wojewódzkiej 560. W miejscowości Marianki doszło do zderzenia dwóch pojazdów, gdzie śmierć poniósł 27-letni kierowca bmw.

Piraci drogowi wyłapani przez bydgoski monitoring [WIDEO]

Redaktor | 11 kwi 12:45 Poprawa bezpieczeństwa i minimalizacja zagrożeń na drodze to jeden z priorytetów bydgoskich policjantów. Funkcjonariusze codziennie zmagają się z osobami, które lekceważą zasady ruchu drogowego. Do walki z nimi policjanci wykorzystują różne narzędzia, w tym bydgoski monitoring.

Kryształowe Serca wręczone policjantom [WIDEO, ZDJĘCIA]

Redaktor | 10 kwi 17:44 Honorowe wyróżnienie, „Kryształowe Serce”przyznawane jest za wzorową i ofiarną postawę na rzecz mieszkańców, zarówno w czasie służby, ale też w czasie wolnym. W tym roku po raz drugi wyróżnieniem tym uhonorowano pięćdziesięciu trzech policjantów z komend miejskich i powiatowych policji oraz Oddziału Prewencji Policji.

Czyj rower? Policja szuka właściciela

Redaktor | 10 kwi 12:35 Policjanci z bydgoskiego Śródmieścia poszukują właściciela roweru, który został znaleziony 5 kwietnia w okolicach nabrzeża Brdy przy ulicy Fordońskiej 2 w Bydgoszczy.

Kierowcy na podwójnym gazie złapani

Redaktor | 9 kwi 20:44 We wczesnych godzinach rannych, a także wieczornych kujawsko-pomorscy policjanci przeprowadzili wzmożone kontrole kierowców w ramach działań „Trzeźwy kierujący”. Mundurowi skontrolowali 22 088 kierujących na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Efekt jest zatrważający! Funkcjonariusze ujawnili 51 kierujących „na podwójnym gazie”.