Po tragicznym wypadku pod Chełmnem. Trwa śledztwo

Redaktor | 5 lis 13:19 Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w poniedziałek (4 listopada) w miejscowości Bągart w powiecie chełmińskim. W wyniku uderzenia w drzewo zginęła 53-letnia pasażerka chevroleta.

Sprawca wypadku w Chrośnej zgłosił się na policję

Redaktor | 4 lis 11:14 Po sierpniowym wypadku w miejscowości Chrośna listami gończymi poszukiwane były dwie osoby: kierowca osobówki, który odjechał z miejsca zdarzenia, i towarzysząca mu kobieta. W nocy (4 listopada) sami zgłosili się na policję w Inowrocławiu.

Śmiertelny wypadek w miejscowości Bągart

Redaktor | 4 lis 09:08 Do tragicznego wypadku doszło w poniedziałek (4 listopada) ok. godz. 5.30 w miejscowości Bągart  w pow. chełmińskim. Samochód osobowy, którym podróżowały trzy osoby, uderzył w drzewo. Jedna osoba zginęła.

Płonął Pałac w Słupowie

Redaktor | 3 lis 22:18 Płonął opuszczony Pałac w Słupowie. W akcji gaśniczej udział wzięło 10 zastępów straży pożarnej.

Nie zabijaj - jedź bezpiecznie! [SPOT]

Redaktor | 3 lis 10:58 Z racji wzmożonego ruchu związanego z Uroczystością Wszystkich Świętych i zaduszkami na  drogach spotkać można więcej patroli. Policjanci „drogówki” wspierani są przez mundurowych innych pionów, a także Żandarmerię Wojskową, strażników miejskich i funkcjonariuszy ITD. Akcję „Znicz” wspiera kampania „Nie zabijaj – jedź bezpiecznie!”.