Kierował autem pod wpływem narkotyków. Wpadł w ręce policjantów

Redaktor | 5 kwi 08:05 Posiadanie narkotyków, kierowanie pojazdem pod ich wpływem i pomimo sądowego zakazu prowadzenia pojazdów, a do tego jazda autem bez ważnych badań technicznych i obowiązkowego ubezpieczenia OC to katalog czynów, za które odpowie 34-latek zatrzymany przez policjantów z bydgoskiego Fordonu.

Nielegalny monopolowy - handlowali trefnym tytoniem i spirytusem [ZDJĘCIA]

Redaktor | 4 kwi 17:23 Wysoka kara grzywny, a nawet kara pozbawienia wolności może grozić bydgoszczaninowi, który został przyłapany z nielegalnym tytoniem. 25-latka zatrzymali bydgoscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej. Funkcjonariusze zabezpieczyli 72 kg tytoniu bez polskich znaków skarbowych akcyzy, a także nielegalny spirytus.

Płacił cudzymi kartami. Wiesz, kim jest?

Redaktor | 3 kwi 11:44 31 transakcji utraconymi kartami płatniczymi dokonał mężczyzna zarejstrowany okiem monitoringu. Policjanci proszą o pomoc w ustaleniu jego tożsamości.

Wypadek w Toporzysku [ZDJĘCIA]

Redaktor | 2 kwi 16:28 Do karambolu trzech aut doszło we wtorek (2 kwietnia) rano na DK80 w Toporzysku. Dwie osoby trafiły do szpitala. Przez kilka godzin ruch na trasie Bydgoszcz-Toruń był utrudniony.

Oszukiwał „na wnuczka”, trafił do aresztu [WIDEO]

Redaktor | 2 kwi 09:01 41-latek zatrzymany przez policjantów KWP w Bydgoszczy brał udział w oszustwie „na wnuczka”. Pod legendą wypadku drogowego uzyskał od 80-letniej mieszkanki Nakła kwotę ośmiu tysięcy złotych. Wpadł w Pawłówku, gdzie wjechał na stację paliw. Teraz jest w areszcie.

Pijani rowerzyści przyłapani w czasie jazdy

Redaktor | 2 kwi 08:34 Policjanci z Solca Kujawskiego w drodze na spotkanie rady osiedla w Makowiskach zauważyli rowerzystę, którego styl jazdy wzbudził ich wątpliwości. Okazało się, że mężczyzna był nietrzeźwy. Ale to nie koniec. Do pomocy mu przyjechał rowerem jego kolega, który również był nietrzeźwy.

Na DK15 zginęła rowerzystka [Z OSTATNIEJ CHWILI]

Redaktor | 1 kwi 18:27 W miejscowości Suchatówka (pow. inowroclawski) doszło w poniedziałek (1 kwietnia) do potrącenia rowerzystki na drodze krajowej nr 15. Kobieta około 50 lat zmarła. Na miejscu działają dwa zastępy straży pożarnej. Ruch odbywa się wahadłowo.

Kierowcy z narkotykami. Jeden miał działkę w skarpecie

Redaktor | 1 kwi 15:28 Dwóch 24-letnich mieszkańców Bydgoszczy wpadło w ręce policjantów tuż po tym, jak kierowali samochodami najprawdopodobniej pod wpływem narkotyków. Jeden z nich ukrywał marihuanę w skarpecie, a drugi miał skręta w paczce papierosów.

Napadli niepełnosprawnego. Sprawcy rozboju złapani dzięki świadkom

Redaktor | 31 mar 19:55 12 lat pozbawienia wolności grozi dwóm bydgoszczanom, którzy zaatakowali rowerzystę i ukradli mu jednoślad. Dwaj 26-latkowie zostali zatrzymani przez kryminalnych z bydgoskiego Błonia jeszcze tego samego dnia. Policjanci odzyskali również skradziony rower, który trafił już do właściciela.