Porsche rozbiło się na autostradzie [ZDJĘCIA]

Redaktor | 7 sie 20:06 Kierujący porsche uderzył w bariery rozdzielające jezdnię. Siła uderzenia była tak duża, że auto pokonało przeszkodę i wjechało na jezdnię przeznaczoną do jazdy w przeciwnym kierunku. Pojazd został doszczętnie zniszczony. Na szczęście, prowadzący auto 47-letni mężczyzna wyszedł z opresji cało. Policjanci ukarali winowajcę mandatem.

Trwa konkurs na maskotkę dla strażaków z Mąkowarska

Redaktor | 6 sie 21:15 Strażacy z Mąkowarska zachęcają do wzięcia udziału w konkursie na maskotkę dla ich jednostki. Termin składania prac do 14 sierpnia 2019. Projekty można wysyłać pocztą. Na zwycięzców czekają nagrody, m.in. dron. Konkurs nie ma ograniczeń terytorialnych.

Odpowiedzą za handel narkotykami [ZDJĘCIA]

Redaktor | 5 sie 21:34 Działania bydgoskich policjantów zwalczających przestępczość narkotykową doprowadziły do zatrzymania trzech mężczyzn związanych z tym nielegalnym procederem. W aucie jednego z nich funkcjonariusze ujawnili ponad pół kilograma suszu roślinnego o czarnorynkowej wartości ponad 30 tysięcy złotych.

Nie unikną kary za pobicie bydgoszczanina

Redaktor | 5 sie 19:55 Policjanci z bydgoskich Wyżyn zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o pobicie bydgoszczanina. Teraz za swoje postępowanie będą odpowiadać przed sądem.

Dwie osoby zginęły w wypadku na DK5 [ZDJĘCIA]

Redaktor | 5 sie 16:18 Na drodze krajowej numer 5 w okolicach miejscowości Sobiejuchy (pow. żniński) doszło w poniedziałek (5 sierpnia) do zderzenia dwóch samochodów osobowych i ciężarówki. W wyniku wypadku zginęły dwie osoby.

Policjanci zatrzymali podejrzanych o kradzież z włamaniem

Redaktor | 5 sie 13:47 Dziesięć lat pozbawienia wolności grozi dwóm mężczyznom, którzy są podejrzani o kradzież z włamaniem do mieszkania na terenie Inowrocławia. Po tym jak usłyszeli zarzuty, jeden został objęty dozorem, drugi jest już za kratami.