Wypadek za wypadkiem - uwaga na oblodzenia

Redaktor | 12 gru 14:49 Oblodzenia na jezdniach bywają przyczyną wielu wypadków. Bywa, że służby interwencyjne wzywane do jednej kolizji, zanim dotrą na miejsce po drodze napotykają na kolejne wypadki. O takim szczęściu w nieszczęściu mogą mówić podróżujące panie z okolic Inowrocławia.

Tragiczny pożar przy ul. Królowej Jadwigi [ZDJĘCIA]

Redaktor | 10 gru 12:01 Mieszkańcy jednej z kamienic przy ul. Królowej Jadwigi zauważyli, że z mieszkania na parterze wydobywa się dym. Do akcji skierowane zostały dwa zastępy PSP - po jednym z JRG 1 oraz JRG 3 Bydgoszcz. Po dotarciu ma miejsce strażacy potwierdzili zadymienie.

Śmiertelny wypadek pod Cekcynem

Redaktor | 9 gru 15:43 Do czołowego zderzenia samochodu osobowego i ciężarowego doszło w miejscowości Wielkie Gacno (gm. Cekcyn, powiat tucholski). Kierowca osobówki poniósł śmierć, dwie osoby trafiły do szpitala.

Policja bada okoliczności tragedii w Gościeradzu

Redaktor | 9 gru 12:20 Trwa policyjne postępowanie w sprawie wypadku, do którego doszło w niedzielę (8 grudnia) na drodze krajowej nr 25 Gościeradzu (powiat bydgoski). Kierująca mercedesem potrąciła 71-letniego rowerzystę – mężczyzna zmarł w szpitalu.

Włamywacz zaatakował siekierą mieszkańca Niemcza

Redaktor | 9 gru 08:49 W ostatnim tygodniu w Niemczu rozegrały się bardzo niebezpieczne sceny, rodem jak z filmu kryminalnego. Dla pokrzywdzonego ostatecznie wszystko dobrze się skończyło, ale było bardzo niebezpiecznie.

Konopie indyjskie uprawiał w szafie [ZDJĘCIA]

Redaktor | 5 gru 15:24 Policjanci bydgoskiej komendy zatrzymali mężczyznę, w którego szafie znaleźli cztery krzewy konopi indyjskich. W mieszkaniu były też suszące się kwiatostany konopi i ponad 200 gramów marihuany.

Rozpoznajesz tego mężczyznę? [KOMUNIKAT POLICJI]

Redaktor | 4 gru 19:54 Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Wyżyny proszą o pomoc w identyfikacji przedstawionej na zdjęciu. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę lub mają informacje o osobie mogącej mieć związek z przestępstwem, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

Policjanci będą uczyć studentów, studenci – policjantów

Redaktor | 3 gru 16:14 Przedstawiciele Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy i Collegium Medicum w Bydgoszczy UMK w Toruniu podpisali porozumienie o współpracy. Policjanci zorganizują dla studentów zajęcia z samoobrony, a studenci odwdzięczą się konwersacjami w języku angielskim.

Płonął warsztat przy Gdańskiej [ZDJĘCIA]

Redaktor | 3 gru 09:19 W sobotnie (30 listopada) popołudnie jedno z podwórzy przy ul. Gdańskiej zostało spowite kłębami dymu. Policjanci patrolujący ten rejon zauważyli silne zadymienie jednego z obiektów i niezwłocznie wezwali straż pożarną.