Akcja strażaków na Kozietulskiego [ZDJĘCIA]

Redaktor | 27 mar 18:21 Zgłoszenie brzmiało groźnie: pożar na balkonie przy ulicy Kozietulskiego. Na miejscu okazało się, że na balkonie jednego z mieszkań paliła się roślina w doniczce.

Miał prawie cztery promile i kierował ciężarówką

Redaktor | 27 mar 16:41 Reakcja świadków na nietypową jazdę kierowcy ciężarówki pozwoliła na zatrzymanie przez mundurowych 44-latka, u którego badanie trzeźwości wykazało prawie cztery promile alkoholu w organizmie. Za tak nieodpowiedzialne zachowanie kierującemu może grozić kara dwóch lat pozbawienia wolności i utrata prawa jazdy.

Czyje to torby? Policjanci poszukują właściciela

Redaktor | 26 mar 16:53 Policjanci z komisariatu w Fordonie poszukują właściciela bądź właścicieli dwóch toreb wraz z zawartością odzieży, kluczy i innych przedmiotów. Zostały one znalezione przy lodziarni „Lody Bambino” przy ul. Skarżyńskiego 5 w Bydgoszczy.

Wychłodzenie nadal możliwe. Policja apeluje o czujność

Redaktor | 26 mar 13:58 Policjanci ze Świecia pomogli kobiecie, która cierpiała na zaniki pamięci. Błąkającą się po obrzeżach miasta 80-latkę spotkały w środku nocy inne świecianki. Policja apeluje, by zwracać szczególną uwagę na osoby, które mogą potrzebować pomocy.

Ciało wyłowione z Brdy. Trwa śledztwo

Redaktor | 26 mar 10:03 Ciało mężczyzny wyciągnięto z Brdy w porcie rzecznym w okolicy ulicy Przemysłowej. Do akcji skierowano jeden zastęp straży z JRG 2 Bydgoszcz oraz Grupę Ratownictwa Wodnego z JRG 1 Bydgoszcz.

Rabował sklepy. Personel terroryzował pistoletem [WIDEO]

Redaktor | 26 mar 07:34 Kryminalni z bydgoskiej komendy namierzyli i zatrzymali parę, która napadała na sklepy monopolowe. 25-latek wchodził do sklepu, terroryzował pistoletem ekspedientkę i zabierał pieniądze. Jego dziewczyna czekała na niego w samochodzie gotowa do ucieczki. Para usłyszała trzy zarzuty rozboju. Do sprawy został zatrzymany też 19-latek podejrzany o udział w jednym z napadów. Sąd...

Wypadek na skrzyżowaniu ul. Gajowej ze Skłodowskiej-Curie [ZDJĘCIA]

Redaktor | 25 mar 20:40 W zderzeniu dwóch samochodów osobowych poszkodowany został dorosły mężczyzna oraz dziecko jadące skodą. Do działań skierowano dwa zastępy PSP z JRG 1 Bydgoszcz oraz Zespoły Ratownictwa Medycznego z Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Bydgoszczy. Ruch na Skłodowskiej-Curie odbywa się wahadłowo.

Przemyt czterech ton narkotyków – w tle włamanie do magazynów pod Toruniem [WIDEO]

Redaktor | 25 mar 08:26 Narkotyki z Hiszpanii trafiały do Wielkiej Brytanii, Niemiec lub przez Polskę do Szwecji i Norwegii. W ten sposób mogli przemycić nawet cztery tony substancji odurzających i środków psychotropowych. Przestępczy proceder zakończyli policjanci CBŚP wspólnie ze służbami z Holandii, Szwecji, Norwegii, pod egidą Europolu - informuje bydgoska policja.