Narkotyki poszły z dymem [ZDJĘCIA]

Redaktor | 22 lis 13:02 Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy zniszczyli  77 kg narkotyków, zabezpieczonych i skonfiskowanych podczas różnych akcji. W piecu spłonęły marihuana, amfetamina, dopalacze.

Kobieta wpadła do studzienki, pomogli strażacy [ZDJĘCIA]

Redaktor | 21 lis 08:46 Dramatyczny telefon otrzymali w środę (20 listopada) oficerowie Stanowiska Kierowania KM PSP w Bydgoszczy. Pod numer alarmowy zadzwoniła kobieta, która wpadła do niezabezpieczonej dziury w ziemi w okolicy dworca kolejowego Bydgoszcz Leśna.

Rozpoznajesz tę kobietę? [KOMUNIKAT]

Redaktor | 20 lis 12:00 8 listopada w sklepie przy ul. Dolina doszło do kradzieży. Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Szwederowo proszą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciach i filmie.

Jechał wężykiem, zatrzymał go świadek [WIDEO]

Redaktor | 19 lis 11:01 22-letniego mężczyznę, który po pijanemu kierował rowerem, ujął w niedzielę (17 listopada) mieszkaniec Brodnicy. Okazało się, że cyklista miał prawie 1,8 promila alkoholu w organizmie.

51 policjantów złożyło ślubowanie [ZDJĘCIA]

Redaktor | 18 lis 16:04 W Komendzie Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy odbyło się uroczyste ślubowanie przyjętych do służby funkcjonariuszy. W związku z obchodami 100-lecia polskiej policji, podczas uroczystości okolicznościowy medal wręczono wojewodzie kujawsko-pomorskiemu Mikołajowi Bogdanowiczowi.

Zaginął mężczyzna. Policjanci z Fordonu proszą o pomoc

Redaktor | 14 lis 17:09 Komisariat Policji Bydgoszcz Fordon poszukuje Piotra Langnera (lat 51), który 13 listopada o godz. 10.00 wyszedł z domu do pracy, jednak do niej nie dotarł. Do chwili obecnej nie wrócił do miejsca zamieszkania ani nie skontaktował się z rodziną.