Sąd aresztował sprawcę wypadku na Fordońskiej

Redaktor | 30 lip 20:36 Sprawca śmiertelnego wypadku na ul. Fordońskiej trafił na trzy miesiące do aresztu – zdecydował sąd. Do zdarzenia doszło w minioną sobotę (27 lipca). Potrącona na przejściu dla pieszych 56-latka zginęła na miejscu.

Zatrzymali sprawcę napadu na bank. Odzyskano część pieniędzy

Redaktor | 30 lip 19:51 Kryminalni z toruńskiej komendy zatrzymali sprawcę napadu na placówkę bankową. 46-latek, który w ubiegły piątek skradł kilkadziesiąt tysięcy złotych trafił za kraty. Funkcjonariusze odzyskali znaczną część zrabowanego łupu. Na środę (31 lipca) zaplanowane są czynności procesowe z zatrzymanym. 46-latkowi grozi od trzech do 12 lat więzienia.

Śmiertelny wypadek w regionie [ZDJĘCIA]

Redaktor | 30 lip 18:01 Jedna ofiara śmiertelna i cztery osoby ranne przewiezione do szpitala - to bilans wypadku do jakiego doszło we wtorek (30 lipca) w miejscowości Radomin (pow. golubsko-dobrzyński).

Bydgoscy strażacy złapali podpalacza

Redaktor | 29 lip 22:14 O zadymieniu w zagajniku na terenie Zachemu strażacy otrzymali zgłoszenie w niedzielę (28 lipca) tuż przed południem. Na miejscu zastali wypalony kawałek ściółki i resztki śmieci. Dostrzegli jednak rower i uciekającego młodego mężczyznę - informuje serwis Bydgoszcz998.

Nie zapanował nad autem i uderzył w budynek

Redaktor | 29 lip 16:45 Policjanci z Grudziądza likwidowali skutki niecodziennej i groźnie wyglądającej kolizji drogowej. Zdarzenie spowodował kierowca, który nie zapanował nad samochodem z automatyczną skrzynią biegów.

Śmiertelny wypadek w Fordonie [ZDJĘCIA]

Redaktor | 27 lip 23:54 Do śmiertelnego potrącenia na przejściu dla pieszych doszło na ul. Fordońskiej w sobotę (27 lipca) wieczorem. Mimo reanimacji podjętej przez ratowników medycznych, ofiara zmarła.

Napad na bank. Policja szuka sprawcy i świadków [WIDEO]

Redaktor | 27 lip 18:44 Policjanci z toruńskiej komendy szukają sprawcy napadu na placówkę bankową. Wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tym zdarzeniem zarejestrowały kamery monitoringu. Funkcjonariusze szukają osób, mogących pomóc w ustaleniu personaliów tej osoby lub innych świadków.